reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

🤣 o matko nie pamiętam kiedy ostatni raz robiłam, chyba 8 mc tenu ? Nie wiem... znalazłam 2 opakowania hahaha i stwierdziłam aaa sikne a co mi tam 🤣

Noo ja już potem to z ciekawości robiłam :D ale ... u mnie nie jest wszystko dobrze więc może to nie wina testów ;) niemniej jednak teraz kupiłam horien medical i zobaczymy czy się to pokryje z temperaturą i monitoringiem u ginekologa
 
reklama
Coś chyba za prędkoNoo ja już potem to z ciekawości robiłam :D ale ... u mnie nie jest wszystko dobrze więc może to nie wina testów ;) niemniej jednak teraz kupiłam horien medical i zobaczymy czy się to pokryje z temperaturą i monitoringiem u ginekologa
No mi te z rossmanna tez takie ciemne wychodza zawsze…
Tez kupiłam te horien i te prawie wogole mi nie wybarwiaja kresek…:/
I bądź tu mądra…
Ale w kolejnym cyklu już zrobie monitoring…
 
Hej dziewczyny, odebrałam dziś kolejny wynik bety.
21.10 - 1006
23.10 - 1317 (wzrost o 30,9%)
25.10 - 1946 (wzrost o 47,8%)
Chyba jednak się rozkręca. Rozmawiałam z ginekologiem to mówił, że może potrzebuje dłuższego rozbiegu🤣 hehe czekam jeszcze na wiadomość od mojej gin.
Trzymam dalej kciuki, sprawdzasz za dwa dni?
 
reklama
Do góry