reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki II połowa 2021

U mnie chyba na prawde była ta owulacja bo piersi mnie bolą jak zawsze po owu. Ale mega dziwne bo testy owulacyjne wczoraj były ciemne takie jakby prawie pozytyw ale nie takie bordo jak zwykle. Może pik był krótki z soboty na niedziele w nocy po prostu...mega dziwna sytuacja bo zawsze pik u mnie był ze 2 dni. No ale nic ciesze sie bo to znaczy, że szybciej dostane @ i zaczniemy starania 😍😍😍
 
reklama
Dziewczyny ja z jeszcze jednym pytaniem. Jak to jest z tymi testami owulacyjnymi. Nie robiłam jeszcze wcześniej ale w mojej sytuacji uznałam, że spróbuję. Jak to interpretować? Na zdj ta druga kreska jest trochę mniej widoczna niż w realu ale nie są jednakowe. Co to znaczy?
Test negatywny 🙂
Sama się bawię w testy 😆 owulacja chyba była wczoraj, choć niby testy wskazują pik na 24-36h przed owulacją. O ile bolało mnie tu i tam ostatni weekend, tak dzisiaj totalnie nic nie czuję. Robiłam przed chwilą 2 testy i już spadek.
Nie wiem na ile wierzyć testom, ale przypuszczam że owu na 90% była wczoraj lub nawet w nocy z soboty na niedzielę bo wtedy najbardziej bolało mnie podbrzusze.
 
Jest aplikacja premom - tam wrzuca się zdjęcia paskowych i pokazuje kiedy jest pik
Generalnie testowa powinna być tak samo mocna jak kontrolna, a nawet mocniejsza
 
Dziewczyny ja z jeszcze jednym pytaniem. Jak to jest z tymi testami owulacyjnymi. Nie robiłam jeszcze wcześniej ale w mojej sytuacji uznałam, że spróbuję. Jak to interpretować? Na zdj ta druga kreska jest trochę mniej widoczna niż w realu ale nie są jednakowe. Co to znaczy?
Negatyw.
Tu masz jak pozytyw moj wyglada. Ja korzystam z aplikacji femometer.
 

Załączniki

  • Screenshot_20211025-163537_Femometer.jpg
    Screenshot_20211025-163537_Femometer.jpg
    148,4 KB · Wyświetleń: 70
Tak, byl nieco niższy, ale nie tak żeby zacząć się niepokoić. Po suplementacji wzrósł i pozostałe wyniki też dobre. Niestety często kobiety z wieloma innymi problemami... Jak problemy onkologiczne, różnego rodzaju niedoczynności na przykład nerek itp nie będą miały książkowych i wzorowych wyników, ale to nie oznacza od razu, że ciąża jest spisana na porażkę😉
Trzymam kciuki, daj znać co powiedziała prowadząca. Najważniejsze ze usg jest ok.
 
Ten test z samego dołu jest z przed chwili a owulacje lekarz stwierdził wczoraj godzinę po tym teście który jest zaznaczony niebieską kreską. Jak to możliwe w końcu. Przecież 24-36h od takiej kreski jest owulacja a wczoraj jeszcze pozytyw nie byl.
Nie wiem kiedy w przyszlym cyklu zaczac w takim razie testowanie skoro owulacje mam przed pikiem 🤣🤣🤣
Bo chyba nie mozliwe ze lekarz sie pomylil? Pokazywal mi cialko zolte (chyba sie tak to nazywa, chodzi o to cialko po owulacji co produkuje progesteron) i płyn w zatoce douglasa.
 

Załączniki

  • 20211025_174102.jpg
    20211025_174102.jpg
    3,1 MB · Wyświetleń: 70
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Obie będziemy miały zapasy jak w aptece 🤣😅 ale to będzie piękny moment, majac świadomość, ze jest ok.
Już mam heparynke w zapasie gdyby sie okazalo ze test wyjdzie np pozytywny w niedziele czy sobote i nie bede miala mozliwosci isc kupic albo doktorek wystawi recepte tak ze juz nie bede mogla w tym dniu kupic albo nie bedzie odbierac. Jestem zaopatrzona we wszystko. Heparyna, luteina, acard, duphaston, witaminy ciążowe 🤣🤣🤣
 
Do góry