reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki II połowa 2021

Ja nie chce martwic, ale to nie tak, ze te min 66 procent powinno byc ? Czy szansę dalej sa ?
Nie koniecznie😉 ludzki organizm to nie matematyka i zdarzają się różne sytuacje. Osobiście znam też zdrowe donoszone ciąże ze słabych przyrostów bety. Wszystko jest możliwe i wszystko się może wydarzyć🤷🏼‍♀️ Tak więc czekam na dalszy rozwój akcji😉
 
reklama
Haha już zaczynam się domyślać dlaczego dziewczyny w ciąży coraz częściej odchodzą, unikają forum😅chyba starają się unikać właśnie takiego nakręcania. Jeśli chodzi o etap... To wierz mi, że wynik mieści się w normie jak najbardziej. A co do przyrostu, to jest mały, ale się rozkręca i rozmawiałam dziś z lekarzami z patologii ciąży i mówią, że zdarzają się takie sytuacje i mieli pacjentki z dużo gorszymi wynikami. Pamiętajmy o tym, że każda kobieta jest inna, każda kobieta może mieć również inne choroby czy przypadłości, które mogą mieć wpływ na początkowe wyniki, a wtedy wyniki będą różne od tych książkowych🤣 Ale to wszystko nie oznacza, że od razu jest źle. Miesiąc temu urodziła moja znajoma piękne dziecko 4,5 kg, akurat moja mama odbierała poród, a w 6 tygodniu ciąży skreślili ją lekarze, bo beta stanęła i nieciekawie potem rosla. Okazało się że nie miało to odzwierciedlenia w wyniku USG. Zarodek się rozwijał prawidłowo i było wszystko ok. Ja również miałam dziś robione USG i wszystko wygląda dobrze☺️ Czekam na wiadomość od mojej gin, która mnie prowadzi i zobaczymy co dalej.
 
My rozumiemy, tylko po prostu z mojej perspektywy szykowałabym sie na różne opcje
Bo nie kwestia mieszczenia sie w widelkach a po prostu tego przyrostu. A co z progiem robilas ?
Dokładnie tak. Ona bierze progesteron wiec bez sensu go badac wtedy.
Ja tez po prostu nie nastawialabym sie na nie wiadomo co bo jest po 2 poronieniach, tu krwawienie plus beta slabo rosnie czyli to jednak o czyms na pewno musi swiadczyc bo dziwny bylby to zbieg okolicznosci. Na pewno życzę aby wszystko bylo okej ale jednak warto mieć to na uwadze, że bywa różnie.
 
My rozumiemy, tylko po prostu z mojej perspektywy szykowałabym sie na różne opcje
Bo nie kwestia mieszczenia sie w widelkach a po prostu tego przyrostu. A co z progiem robilas ?
Tak, byl nieco niższy, ale nie tak żeby zacząć się niepokoić. Po suplementacji wzrósł i pozostałe wyniki też dobre. Niestety często kobiety z wieloma innymi problemami... Jak problemy onkologiczne, różnego rodzaju niedoczynności na przykład nerek itp nie będą miały książkowych i wzorowych wyników, ale to nie oznacza od razu, że ciąża jest spisana na porażkę😉
 
Tak, byl nieco niższy, ale nie tak żeby zacząć się niepokoić. Po suplementacji wzrósł i pozostałe wyniki też dobre. Niestety często kobiety z wieloma innymi problemami... Jak problemy onkologiczne, różnego rodzaju niedoczynności na przykład nerek itp nie będą miały książkowych i wzorowych wyników, ale to nie oznacza od razu, że ciąża jest spisana na porażkę😉
Tyle, że beta dotyczy zarodka i rozwijającej się ciąży. Problemy twoje, jakies onkologiczne, niedoczynności itp nie mają wpływu na wartosci bety. Trzymamy kciuki aby bylo dobrze w kazdym razie. Nie odbieraj tego zle, bywa roznie. Po prostu sytuacja wyglada nieciekawie.
 
reklama
Do góry