reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Jak tam wam mija sobotnie popołudnie? U mnie masakra. Zero chęci do życia, mecze się przy głupim starciu kurzy. Do tego cały czas czuje zmęczenie. Kłuje mnie podbrzusze. Chyba zaraz się poloze spać 😁
Mnie strasznie boli podbrzusze dzisiaj. Nie mam na nic siły, bo dość wcześnie wstałam, żeby przed pracą męża jeszcze się starać (ze względu na wczorajszy pik), ale bez sensu wstawałam tak wcześnie, bo o 10 już był w domu😅
Miałam w planach sprzątanie, ale mi się odechciało jak trochę ogarnęłam i moje dziecko zaraz bałagan zrobiło na nowo.
 
reklama
Mnie strasznie boli podbrzusze dzisiaj. Nie mam na nic siły, bo dość wcześnie wstałam, żeby przed pracą męża jeszcze się starać (ze względu na wczorajszy pik), ale bez sensu wstawałam tak wcześnie, bo o 10 już był w domu😅
Miałam w planach sprzątanie, ale mi się odechciało jak trochę ogarnęłam i moje dziecko zaraz bałagan zrobiło na nowo.
ach te dzieci 😁
 
Do góry