reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

Cześć dziewczyny [emoji16]
Zaczęliśmy starania, a że w grupie raźniej to dołączam do was [emoji16]
Akurat jestem w okresie okoloowulacyjnym, testować zamierzam za ok 2 tygodnie [emoji846]
Jestem już po jednym poronieniu więc strach trochę jest...
Życzę wam wszystkim szybkiego ujrzenia dwóch kreseczek [emoji846]
 
reklama
Dziękuję

Dziękuję Ci bardzo!! 🙂 Ja się pogubiłam w tych wszystkich wyliczeniach. Zrobiłam dziś... Biel... I chyba się wstrzymam z tym wszystkim do 8.12. Będzie ciężko z moją cierpliwościa ale chyba skończyła mi się tolerancja na tą biel i zaczyna mnie przybijać trochę. Z tym okresem to ja jestem skomplikowanym przypadkiem. 🤦🏼‍♀️ Ale ten cykl jest taki innym niz poprzednie i narobiłam siebie chyba niepotrzebnych nadziei na cokolwiek ☹️

Ja idę podobnie bo w pewnym momencie wkurzyłam się i odpuściłam robienie testów owu, ale temperatura + śluz + szyjka + ogromnym ból mogą wskazywać, że ta owulacja była tego 23.11 - szczególnie że 8dpo robiłam progesteron i wyszedł 14,6 więc wskazujący na to, że rzeczywiście ta owulacja była. Pytanie tylko teraz czy wstrzeliliśmy się w te nasze ok. 30% szans na ciążę ;)

Mam jeszcze 6 testów pink i dalej będę sobie testować :) ale spiny nie mam już jakiejś mocnej.

Ja póki co mam dzień lenia. Mój zajmuje się małym a ja ide się zdrzemnąć bo ten brzuch cały czas ćmi 😮‍💨 później trzeba ogarnąć dom i coś przygotować na jutro bo będziemy mieli gości 😀 pewnie i tak się nasyfi tak, że trzeba będzie znowu z rana sprzątać 😂

Mnie też tam coś ćmi na szczęście, dzieci z ojcem w kinie :D mam nadzieje, że mi coś dobrego do jedzenia przywiozą :D

Cześć dziewczyny [emoji16]
Zaczęliśmy starania, a że w grupie raźniej to dołączam do was [emoji16]
Akurat jestem w okresie okoloowulacyjnym, testować zamierzam za ok 2 tygodnie [emoji846]
Jestem już po jednym poronieniu więc strach trochę jest...
Życzę wam wszystkim szybkiego ujrzenia dwóch kreseczek [emoji846]

Cześć! Mam nadzieję, że długo u nas nie pobędziesz i szybko przejdziesz na wrześniówki 2022 ;)
 
Cześć Dziewczyny ponownie Was witam 🌻🌻🌻 Staramy się z mężem od sierpnia o drugie dziecko. Dzis jest 26 dc. Czuje się rozjechana jak po grupie żołądkowej, siedzę na L4. Zatestowałam z ciekawości dziś i ... cuda cuda ogłaszają???😱😱😱🙈🙈🙈
Super gratulacje i mam nadzieje ze widzimy się na sierpniowych mamach :)
 
Ja 3 dni do @, ból brzucha jakby okres miał lada moment przyjść, ból piersi ucichł mocno. Tylko dalej jakbym chodziła z jelitówka, kręci po każdym posiłku… ehhhh tak bym chciała żeby to były wreszcie te 2 kreseczki 😓❤️ Ale test już zrobię po prostu w dniu miesiączki…
Trzymam kciuki ❤️
 
Wow! Ale ładny!
A ja sobie mówiłam, że moja 14 całkiem spoko 😂 i że może te 331 prolaktyny nie do końca przy tym wypada tak źle. No nic. Mam 6 miesięcy na intensywne leczenie w razie gdyby nie okazało się to jednorazowe. Muszę spróbować coś zrobić ze stresem bo to pewnie jest przyczyna 😑
No dobra ale skoro masz tak wysoką prolaktynę to pewnie ona jest winna tak rozjechanych cykli
 
reklama
Do góry