reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Dziewczyny po ratujcie bo jednak uświadomiłam sobie, że jestem blondynka i w te liczenie dni cyklu to ja nie umiem 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Jeżeli pik był 21.11 to owulacja mogła być 22-23.11? Dziś 04.12 który to dzien dpo?
Powiem ci, że niby się mówi że po piku owu jest 24-48h ale ja jestem pewna że miałam w dniu pika i że tak mam zwykle. Juz nieraz czytalam jak dziewczyny pisaly przy potwierdzeniu monitoringiem ze mialy w ten sam dzien owulacje albo nawet dzien przed pikiem takze to jest takie plus minus. Musisz dodac 2 dni w tą czy w tamtą. Ja liczę od pika bo wtedy czulam straszny bol jajnika. No i wczoraj progesteronem potwierdzilam
 
Dziewczyny po ratujcie bo jednak uświadomiłam sobie, że jestem blondynka i w te liczenie dni cyklu to ja nie umiem 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Jeżeli pik był 21.11 to owulacja mogła być 22-23.11? Dziś 04.12 który to dzien dpo?

Przyjmuje się, że owulacja występuje 24-36h po piku więc tak pewnie 22-24.11
Natomiast kojarzę, że są dziewczyny które miały nawet w przeciągu 6h owu po piku więc tak naprawdę nie wiadomo. Licząc od 24.11 wpadał by dzisiaj 10dpo
A od 21.11 - 13dpo -> ogólnie test możesz spróbować zrobić, ale jak dla mnie nie przekreśla to tego, że tej ciąży nie ma. W ogóle dla mnie dopóki nie ma okresu ciąża zawsze jest możliwa :D
 
Ja póki co mam dzień lenia. Mój zajmuje się małym a ja ide się zdrzemnąć bo ten brzuch cały czas ćmi 😮‍💨 później trzeba ogarnąć dom i coś przygotować na jutro bo będziemy mieli gości 😀 pewnie i tak się nasyfi tak, że trzeba będzie znowu z rana sprzątać 😂
 
Przyjmuje się, że owulacja występuje 24-36h po piku więc tak pewnie 22-24.11
Natomiast kojarzę, że są dziewczyny które miały nawet w przeciągu 6h owu po piku więc tak naprawdę nie wiadomo. Licząc od 24.11 wpadał by dzisiaj 10dpo
A od 21.11 - 13dpo -> ogólnie test możesz spróbować zrobić, ale jak dla mnie nie przekreśla to tego, że tej ciąży nie ma. W ogóle dla mnie dopóki nie ma okresu ciąża zawsze jest możliwa :D
Dziękuję
Przyjmuje się, że owulacja występuje 24-36h po piku więc tak pewnie 22-24.11
Natomiast kojarzę, że są dziewczyny które miały nawet w przeciągu 6h owu po piku więc tak naprawdę nie wiadomo. Licząc od 24.11 wpadał by dzisiaj 10dpo
A od 21.11 - 13dpo -> ogólnie test możesz spróbować zrobić, ale jak dla mnie nie przekreśla to tego, że tej ciąży nie ma. W ogóle dla mnie dopóki nie ma okresu ciąża zawsze jest możliwa :D
Dziękuję Ci bardzo!! 🙂 Ja się pogubiłam w tych wszystkich wyliczeniach. Zrobiłam dziś... Biel... I chyba się wstrzymam z tym wszystkim do 8.12. Będzie ciężko z moją cierpliwościa ale chyba skończyła mi się tolerancja na tą biel i zaczyna mnie przybijać trochę. Z tym okresem to ja jestem skomplikowanym przypadkiem. 🤦🏼‍♀️ Ale ten cykl jest taki innym niz poprzednie i narobiłam siebie chyba niepotrzebnych nadziei na cokolwiek ☹️
 
reklama
Ja póki co mam dzień lenia. Mój zajmuje się małym a ja ide się zdrzemnąć bo ten brzuch cały czas ćmi 😮‍💨 później trzeba ogarnąć dom i coś przygotować na jutro bo będziemy mieli gości 😀 pewnie i tak się nasyfi tak, że trzeba będzie znowu z rana sprzątać 😂
U mnie porządek po sprzątaniu to rzecz względna 🤣 Wchodzi mały kawaler na parkiet +stary i zastanawiam się po co wgl ja sprzątam w tym domu 🤦🏼‍♀️😅
 
Do góry