reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
jeżu naprawdę, przecież stanęłam przed tym lustrem i już cisnąć chciałam… ja co miesiąc przed okresem miewałam kilka sztuk, ale to co się dzieje teraz to jakieś apogeum. Wygladam jak z nastoletnim trądzikiem…
Niestety Jednoczę się w bólu ❤️☹️ Też miałam ochotę wypowiedzieć temu wojnę 🤦🏼‍♀️ Mam nadzieję, że to się trochę do poniedziałku opanuje bo nawet nie wiem czym to zakryc a do pracy jakoś trzeba iść 😅. Maskara rewolucja jakąś w hormonach
 
Mi też się coś przelewa dziwnie i wysadziło mnie....czekam na dalszy rozwój sytuacji.
To tak jak ja 🤷🏼‍♀️ Miałam dziś taki moment, że to przelewanie skończyło się bólem brzucha jakby okresowym. A takich rzeczy nie mam już od grudnia 2019 😅 Czyli poprzedniej ciąży. Myślałam, że nadciągnie jakąś wyjatkowal @ ale cala ta sytuacja uciszyła się i od tej pory tylko przelewanie pozostało niezmiennie
 
Niestety Jednoczę się w bólu ❤️☹️ Też miałam ochotę wypowiedzieć temu wojnę 🤦🏼‍♀️ Mam nadzieję, że to się trochę do poniedziałku opanuje bo nawet nie wiem czym to zakryc a do pracy jakoś trzeba iść 😅. Maskara rewolucja jakąś w hormonach
Ja walczę z zimnem od tygodnia. W ogóle mi nie pomaga nic, nie chce się zasuszyć. Bola mnie usta, mam wrażenie za cała twarz mnie boli....
 
Nie przejmuj się jakąś anonimową kobietą, przez którą przemawia zawiść. Każda ma prawo tutaj być. Każda z nas. Nieważne ile cykli się staramy to forum jest dla nas.
Nie daj sobie zepsuć wieczoru przez kogoś, kto nie potrafi cieszyć się szczęściem innym, kto nie życzy dobrze drugiej osobie.
Tak mnie to zdenerwowało, że musiałam wziąć leki na uspokojenie. Osiągnęła cel!

A jak to czytasz podły trollu to z taką zawiścią pamiętaj, że życie cię nie oszczędzi!
 
U mnie narazie negatyw 😃 tak myślałam, dziś 8/9 dpo. Obstawiam, że coś może wyjść dopiero w poniedziałek. Wczoraj może było zagniezdżenie bo mega mocne miałam te bóle podbrzusza, 2 razy zasłabłam potem cały wieczór bóle pachwin. Dziś już jest ok, leciutko tylko boli jak na @. Szyjka wysoko twarda i zamknięta. Ewentualnie jakieś bóle wywołane endometriozą no ale jeszcze ich nigdy nie miałam po za miesiączką.
Także póki co negatyw, od dziś testowanie zaczęto, zobaczę jak będzie jutro 😃 (nizej dodalam zdjecie bo nie wiem czy negatyw czy widze tam cienką linie...nie wiem czy sobie wkrecam ją czy nie. Bo wgapiam sie w testcaly czas 🤣)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
U mnie narazie negatyw 😃 tak myślałam, dziś 8/9 dpo. Obstawiam, że coś może wyjść dopiero w poniedziałek. Wczoraj może było zagniezdżenie bo mega mocne miałam te bóle podbrzusza, 2 razy zasłabłam potem cały wieczór bóle pachwin. Dziś już jest ok, leciutko tylko boli jak na @. Ewentualnie jakieś bóle wywołane endometriozą no ale jeszcze ich nigdy nie miałam po za miesiączką.
Także póki co negatyw, od dziś testowanie zaczęto, zobaczę jak będzie jutro 😃
Trzymam kciuki ❤️ Koniecznie daj znać jutro !
 
reklama
Do góry