reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Ja ledwo kończę okres a już rycze myśląc ze bede testować i negatyw... troche juz za bardzo się spinam... chciałabym mieć ten luz i myślenie ze co będzie to będzie, ale mam 32 lata a bardzo chciałabym mieć dwójkę... wiec zegar tyka i presję czasu mega czuje 😭
My chcieliśmy mieć trójkę ale po tylu poronieniach to chciałabym mieć chociaż jedno zdrowe bo mój czas się kończy... Wszyscy lekarze do których chodziłam uważają, że mam coraz mniej czasu przez endometriozę i zmiany z nią związane więc też czuję presję pomimo, że jestem sporo przed 30...
 
My chcieliśmy mieć trójkę ale po tylu poronieniach to chciałabym mieć chociaż jedno zdrowe bo mój czas się kończy... Wszyscy lekarze do których chodziłam uważają, że mam coraz mniej czasu przez endometriozę i zmiany z nią związane więc też czuję presję pomimo, że jestem sporo przed 30...
Trzymam kciuki mocno żeby się udało ❤️
 
Dziewczyny nic nie da takie spinanie się 😙 wiadomo że łatwo się mówi i bywają gorsze dni ale mi pomaga spokój męża i staram się przekonywać że to jeszcze nie nasz czas.. jak się nie uda naturalnie to są też inne opcje. Wiele kobiet nie ma problemu z ciąża ale w związku nie jest dobrze i z tą myślą też mi trochę lżej, że mam w mężu całkowite oparcie i jak się uda będziemy najszczęśliwsi na świecie 🙂
Ojej łatwo się mówi... są lepsze i gorsze dni... są takie ze widzę negatyw i mowie "ok, i tak chcialam dzis się napić wina 😁" a są takie ze pytam "what's wrong with me?"
🤷🏽‍♀️
 
My chcieliśmy mieć trójkę ale po tylu poronieniach to chciałabym mieć chociaż jedno zdrowe bo mój czas się kończy... Wszyscy lekarze do których chodziłam uważają, że mam coraz mniej czasu przez endometriozę i zmiany z nią związane więc też czuję presję pomimo, że jestem sporo przed 30...
Ja tez juz mowie ze jedno zdrowe bedzie spelnieniem marzen, ale jednak wciąż nadzieja na dwójkę jest...

Ja wiem ze rodzic można I do 40stki ale jednak w praktyce to juz nie takie proste 🤷🏽‍♀️
 
Nacomi glycolic acid czy jakoś tak 😅
Odkąd go używam mam dużo lepszą cere, dzięki niemu nie mam tyle zaskórników a miałam koszmar. Niestety od 10 roku życia walczyłam z trądzikiem. Od ostatnich tygodni cera w ogole rewelacja ale czemu nagle serum mnie poparzylo? Nie wiem dziwne to...moze przez to ze koncowka i na dnie jest mocniejsze. Jedyna teoria ktora przychodzi mi do glowy. Nie jest drogie, baaardzo wydajne i efekty super...zreszta jak widac po moim dzisiejszym wpisie 😂 troche popiekło, poczerwieniało jak buraczek, wyszła dziwna wysypka ale cierpiałam 1 dzień a dziś cera niemowlaka 🤣🤣🤣🤣🤣
Ja używam z tej firmy tylko z Wit. C. Na efekty muszę poczekać bo u mnie średnio z systematycznością. Wieczorem często zapominam.
 
reklama
Do góry