reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
wiesz co, ja wlaśnie policzyłam cykle dopiero niedawno i byłam w szoku, że już tyle minęło... no i cóż, też niedługo idę po poradę do innego gina, który jest od jakiegoś czasu andro mojego meża.
To moje 7 cykli to prawie nic, ale wydaje się wieczność... ostatni cykl w tym roku przede mną i już "just in case" zapislam się to innego lekarza, dobrze mieć drugą opinie
 
Myślicie że to pik? Minęła minuta, a kreska od razu ciemna zobacze jaki będzie po 5 minutach
84AE770D-1A5C-4043-B86A-1B8810632538.jpeg
 
Po moim samopoczuciu musi bo inaczej zwątpię już we wszystko chyba...
Strasznie się czuje.
Znowu mi sie slabo zrobilo.
A mi sie nigdy w zyciu slabo nie zrobilo...a dzis juz 2 razy...
Strasznie irytująca jesteś dziewczyno.
To ciągle powtarzanie, ze udało Ci się za pierwszym razem i teraz tez nie ma opcji zeby się nie udało. Wszystko ma być zgodnie z planem i jak w zegarku. Identyczne objawy, odczucia. Wykaż może czasem trochę empatii? W ogóle co tu robisz skoro z ciążą nie ma u Ciebie problemu? Od sporego czasu przed staraniami zatruwasz życie innych dziewczyn, ze jeszcze nie próbujesz ale na pewno uda się za pierwszym strzałem. Miej trochę pokory, mam nadzieję, ze los utrze Ci nosa. Bycie zbyt pewnym siebie nie popłaca.
 
A dlugo się staracie ?

Ja się umówiłam właśnie do podobno dobrej ginekolog na 16 grudnia, zobaczymy czy znajdzie coś czego nie widzi mój lekarz, może coś pomoże 🙏🏼
2 lata ale mieliśmy przerwę przez polip. Tzn wiedzieliśmy, ze się nie uda przez niego.
Zawsze lepiej sprawdzić u innego lekarza. Ja polipa konsultowałam z jeszcze jednym lekarzem ( który go usuwał) a w międzyczasie byłam u innego bo zależało mi na szybkim zabiegu i takie bzdury wymyśli, ze gdybym poszła do niego jako do 1 lekarza to mogłoby być różnie😉
 
Strasznie irytująca jesteś dziewczyno.
To ciągle powtarzanie, ze udało Ci się za pierwszym razem i teraz tez nie ma opcji zeby się nie udało. Wszystko ma być zgodnie z planem i jak w zegarku. Identyczne objawy, odczucia. Wykaż może czasem trochę empatii? W ogóle co tu robisz skoro z ciążą nie ma u Ciebie problemu? Od sporego czasu przed staraniami zatruwasz życie innych dziewczyn, ze jeszcze nie próbujesz ale na pewno uda się za pierwszym strzałem. Miej trochę pokory, mam nadzieję, ze los utrze Ci nosa. Bycie zbyt pewnym siebie nie popłaca.
Jestem po 2 poronieniach. Dzięki.
Mam problemy przez które jestem pod ogromną presją czasu plus zaburzenia lękowe, a forum działa na to odprężająco. Dzięki za zepsucie wieczoru. Oby sprawiło ci to przyjemność 🙂
W takim razie faktycznie nie będę się więcej odzywac bo za mało przejmuję się osobami którym nie wychodzi a kogos takiego jak ciebie zżera zazdrosc (chyba ze chcesz dostac endometrioze, hiperinsulinemie i kilka innych poważnych problemow?). Za dlugo przejmowalam sie innymi aby dalej to robic. Kazdy zajmuje sie swoim zyciem. Nie bede wspolczuc kazdemy do okola bo mam wystarczajaco duzo swoich problemow. Porażka zazdrośnico...
Po za tym kim ty w ogole jestes. Wpadasz jak do siebie i oceniasz ludzi...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry