reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

A sprawdzalas jaki masz progesteron 7/8 dni po owulacji? Bo takie plamienia moga swiadczyc o zbyt niskim poziomie progesteronu tak zwanej niedomodze lutealnej jesli plamienia sa w 2 fazie cyklu.
Tak, sprawdzałam, kilka razy, najniższy wynik to był 16, a najwyzszy ponad 20. Owulacje potwierdzone różnież u ginekologa. Wiec to chyba nie tutaj leży problem...
 
reklama
Ja już nie sprawdzam proga, ani nic, od kilku miesięcy bo dałam sobie na wstrzymanie odkąd po roku sprawdzania zawsze było ok. No i nie wiem, niby czysta głowa, nie myślę o becie ani nic i dalej nam nie wychodzi :)
Ja sprawdzałam bo to nasz 1 cs o 2 bobasa a że mam hiperinsulinemię to może być tak, że owu np nie ma wcale mimo wzrostu lh ale na szczęście była 🥰 nie ma opcji, że się nie wstrzeliliśmy. W sierpniu jak sprawdzałam (tak dla samej siebie z czystej ciekawosci) to progesteron w tym dniu był 18.40 także też okej 😃
 
Ja sprawdzałam bo to nasz 1 cs o 2 bobasa a że mam hiperinsulinemię to może być tak, że owu np nie ma wcale mimo wzrostu lh ale na szczęście była 🥰 nie ma opcji, że się nie wstrzeliliśmy. W sierpniu jak sprawdzałam (tak dla samej siebie z czystej ciekawosci) to progesteron w tym dniu był 18.40 także też okej 😃
U mnie nie ma nic, co mogłoby przeszkodzic. Naprawde. Na nic nie choruje, tarczyca ok, też nie choruje, wszystkie badania mam w normie, dosłownie. Jajowody drożne, endometrium ok co miesiąc, nie mam żadnych stanów zapalnych, cykle mam w granicach 28-31 dni, pęcherzyk pęka, stary nasienie ok. Powiem szczerze załamuje już ręce na każde niepowodzenie...
 
Hej dziewczyny, już prawie weekend 😁 u mnie dzisiaj podejrzewam 8dpo, ale nie testuje do przyszłego piątku bo u mnie biel to ryk 😋 podbrzusze pobolewa ale w tamtym cyklu też tak miałam więc się nie łudzę
Witam sie z wami w 1 dc 😑jeszcze mnie coś w klatce ciśnie ciekawe czy to nie od tego Dostinexu... 😪
Sprawdź sobie może poziom bo mi już po 3 tyg spadła do normy więc ten lek szybko działa
 
Hej dziewczyny, już prawie weekend 😁 u mnie dzisiaj podejrzewam 8dpo, ale nie testuje do przyszłego piątku bo u mnie biel to ryk 😋 podbrzusze pobolewa ale w tamtym cyklu też tak miałam więc się nie łudzę

Sprawdź sobie może poziom bo mi już po 3 tyg spadła do normy więc ten lek szybko działa
Hej :) U mnie też dzis 8dpo, także jedziemy na tym samym wózku :D I to podbrzusze... koszmar, to samo. Trzymam kciuki :)
 
reklama
Do góry