reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Trzymam kciuki :)
U mnie wczoraj był 6dpo i miałam oczywiście plaemienie, wie cgłowa pracuje, ze implantacyjne. Ale że mam takie co miesiac, to chyba czas do lekarza z tym...
A sprawdzalas jaki masz progesteron 7/8 dni po owulacji? Bo takie plamienia moga swiadczyc o zbyt niskim poziomie progesteronu tak zwanej niedomodze lutealnej jesli plamienia sa w 2 fazie cyklu.
 
Hej,
Pisałam do Was wczoraj ale nie udało mi się nic wrzucić.

Bo u mnie dziwne rzeczy wczoraj. 3dc, pierwsze dwa normalne krwawienie, u mnie standart że trzeci już nie krwawiłam. Ale... Koło południa zaczął mnie mocno boleć prawy jajnik, tak typowo owulacyjnie jakby mnie ktoś pytał. I tak do wieczora.

Ale to tam jakoś bym sobie wytłumaczyła ale to że pojawił się też przeźroczysty ciągnący śluz?? To już przesada nic z tego nie rozumiem. W tych dniach po okresie u mnie zazwyczaj koszmarna sachara.

Szyjka dość wysoko ale nie taka miękka jak normalnie w owu i chyba względnie zamknięta.

Do tego mąż chory z gorączką więc nawet nie ma mowy o jakichkolwiek staraniach "jakby co" 😢

Zawsze dobrze rozumiałam swoje cykle a to co się ostatnio dzieje to jakaś masakra.

Dziś rano zmierzyłam jak zwykle temperaturę i jest niska na szczęście. Szyjka bez zmian plus ciągnący się śluz z krwią. Jakby mi się owulacja miała najść z końcem okresu. To jesy w ogóle możliwe żeby to się wszystko tak poprzesuwało?
Normlanie u mnie owu 12-14 cd...
 
reklama
Do góry