reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
U mnie bóle podbrzusza jakbym miała za sekunde mieć @ aż musiałam wziąć nospe do tego zrobiło mi się słabo i mam przyspieszony puls 🤯😵‍💫 wystraszyłam się. Dobrze, że narzeczony w domu. Jeszcze arytmii dostałam a nie miałam już chyba od lipca (serce mam zdrowe i nie wiadomo skąd w ogóle mam arytmię. Męczę się od 3 lat ale od lipca był spokój).
 
U mnie bóle podbrzusza jakbym miała za sekunde mieć @ aż musiałam wziąć nospe do tego zrobiło mi się słabo i mam przyspieszony puls 🤯😵‍💫 wystraszyłam się. Dobrze, że narzeczony w domu. Jeszcze arytmii dostałam a nie miałam już chyba od lipca (serce mam zdrowe i nie wiadomo skąd w ogóle mam arytmię. Męczę się od 3 lat ale od lipca był spokój).
Zmierz sobie cisnienie i połóż się na chwile
 
Czy ktos mi powie co sie dzisiaj dzieje ze stroną? Co chwile znika mi strona 401 i komentarze które chcę polubic, nie istnieją...
Przed chwilą tak z pół godziny forum miałam nieczynne, aktualizowało się.
I w sumie nadal mam takie hocki-klocki 🤪

posty są pomieszanez wczorajsze z rana z dzisiejszymi a między nimi wczorajsze wieczorne... i co chwilę dzwoneczek mi pokazuje że jest nowy post i od wczoraj wyskakuje jeden ten sam komunikat, o wczorajszym poście jednej tej samej osoby.
Takze nadal coś szwankuje.
 
Cześć Dziewczyny ponownie Was witam 🌻🌻🌻 Staramy się z mężem od sierpnia o drugie dziecko. Dzis jest 26 dc. Czuje się rozjechana jak po grupie żołądkowej, siedzę na L4. Zatestowałam z ciekawości dziś i ... cuda cuda ogłaszają???😱😱😱🙈🙈🙈
 

Załączniki

  • 16385240162689213296807092701291.jpg
    16385240162689213296807092701291.jpg
    3,3 MB · Wyświetleń: 96
reklama
Do góry