reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny, jakie leki na przeziębienie są bezpieczne przy ewentualnej ciąży ? Jestem 3 dni przed okresem (11 dpo) i zrobiłam dzis test wyszedł negatywny, ale wolę dmuchać na zimne , a czuje , ze coś mnie bierze . Od piątku mam temperaturę powyżej 37, katar i bol gardla . Jutro zadzwonię do lekarza i umowie się na tele poradę to może coś przepisze póki co leczyłam się domowymi sposobami ,ale nic nie pomaga a wszystkie leki które mam nie są wskazane w ciąży ... choć bola mnie strasznie piersi i kłuje w podbrzuszu wiec pewnie okres przyjdzie, ale póki go nie ma wolę nie ryzykować. Macie coś sprawdzonego i bezpiecznego na przeziębienie?
 
Dziewczyny, jakie leki na przeziębienie są bezpieczne przy ewentualnej ciąży ? Jestem 3 dni przed okresem (11 dpo) i zrobiłam dzis test wyszedł negatywny, ale wolę dmuchać na zimne , a czuje , ze coś mnie bierze . Od piątku mam temperaturę powyżej 37, katar i bol gardla . Jutro zadzwonię do lekarza i umowie się na tele poradę to może coś przepisze póki co leczyłam się domowymi sposobami ,ale nic nie pomaga a wszystkie leki które mam nie są wskazane w ciąży ... choć bola mnie strasznie piersi i kłuje w podbrzuszu wiec pewnie okres przyjdzie, ale póki go nie ma wolę nie ryzykować. Macie coś sprawdzonego i bezpiecznego na przeziębienie?
spokojnie wes coś co masz w domu. Nic się w razie wu dziecku nie stanie. Jak bym miała tak żyć że mogę być ewentualnie w ciąży to bym leżała i pachniała tylko 🙈
 
Dziewczyny, jakie leki na przeziębienie są bezpieczne przy ewentualnej ciąży ? Jestem 3 dni przed okresem (11 dpo) i zrobiłam dzis test wyszedł negatywny, ale wolę dmuchać na zimne , a czuje , ze coś mnie bierze . Od piątku mam temperaturę powyżej 37, katar i bol gardla . Jutro zadzwonię do lekarza i umowie się na tele poradę to może coś przepisze póki co leczyłam się domowymi sposobami ,ale nic nie pomaga a wszystkie leki które mam nie są wskazane w ciąży ... choć bola mnie strasznie piersi i kłuje w podbrzuszu wiec pewnie okres przyjdzie, ale póki go nie ma wolę nie ryzykować. Macie coś sprawdzonego i bezpiecznego na przeziębienie?
Do któregoś tyg dziecko jest chronione od czynników zew. Natura tak to wymyśliła, że póki kobieta nie ma jak się dowiedzieć o ciąży, to dziecko nie pobiera żadnych składników od matki 🙃
 
reklama
Do góry