reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Chciałam kupić testy owulacyjne, ale tak się zastanawiam jak ukrysc fakt wykonywania ich przed rodzicami z którymi na ten moment jeszcze z 3 miesiące pomiszkamy.
hahaha przepraszam ale mogłabym z tobą piątkę zbić 😂
Jak moja teściowa zobaczyła witaminki ciążowe to się spięłam jakby nas co najmniej nakryła 😂😂
Ale to wszystko przez to, że męczy nas o to dziecko odkąd starszak skończył uwaga 3 miesiące 🙈 ja ledwo z połogu wyszłam, a ona mnie o drugie zaczęła pytać. Więc teraz sobie za punkt honoru przyjęłam, że nie powiem dopóki nie będę musiała 😉
 
Do kibla nie lata 🤷‍♀️😅 ale łatwo jest zostawić gdzieś opakowanie na wierzchu.m
zrób tak jak napisałam wyżej.

Mimo że mój m wie że robię testy owu od 4 miesięcy to i tak z przyzwyczajenia idę robić siku do kubeczka idę do pokoju robię test wylewam mocz wyrzucam do mojego kosza kubeczek i papierek po teście i po problemie to tak z przyzwyczajenia 🤣 ale później jak już test przyklejam do zeszytu żeby mieć porównanie do kolejnych dni kładę w salonie na stole albo do wspólnej szafki. A jak mam dwie grube krechy to lecę pokazać m jak szalona jak by to był ciążowy 🤣🤣
 
Silence bo padlam wczoraj, Ja bym sie skontaktowala z lekarzem, bo dawke masz dupka ok.
Jezeli nie krwawisz to moze jest ok. Ale ja bym chyba przerzucila sie luteine dopochwowa. :(

Mialas kiedys problem taki z progesteronem ? Mozliwosc jest tez taka, ze natrafilas akurat na tendencje spadkowa. Bo progesteron wydziela sie pulsacyjnie w ciagu dnia. Kciuki wielkie [emoji1695][emoji1695]
 
Jak tam Wasze poranki? U mnie nie najlepiej jak widać 🙈😁 no cóż, wizytę u endo już przeniosłam na za tydzień i czekam do jutra czy @ się zjawi, jak nie to znowu zatestuje...ale już sama nie wiem, dziewczynom zazwyczaj wychodzi już jakiś cień cienia przed terminem @ 😔
 
Ostatnia edycja:
Jak tam Wasze poranki? U mnie nie najlepiej jak widać 🙈😁 no cóż, wizytę u endo już przeniosłam na za tydzień i czekam do jutra czy @ się zjawi, jak nie to znowu zatestuje...ale już sama nie wiem, dziewczyną zazwyczaj wychodzi już jakiś cień cienia przed terminem @ 😔
ale ty nie jesteś tamtymi dziewczynami. Jesteś jedyną w swoim rodzaju i nie da się ciebie podrobić lub z klonować. Im wychodzi a tobie może wyjść dopiero po terminie @
Póki nie ma miesiączki nadzieja jest. Ja trzymam kciuki aby okres nie przyszedł i za 2 piękne kreseczki.
 
ale ty nie jesteś tamtymi dziewczynami. Jesteś jedyną w swoim rodzaju i nie da się ciebie podrobić lub z klonować. Im wychodzi a tobie może wyjść dopiero po terminie @
Póki nie ma miesiączki nadzieja jest. Ja trzymam kciuki aby okres nie przyszedł i za 2 piękne kreseczki.
No ja wiem, ale głupi człowiek się ludzi i porównuje do innych 🤪 dzięki za ściągnięcie na ziemię! 👏
 
Jak tam Wasze poranki? U mnie nie najlepiej jak widać 🙈😁 no cóż, wizytę u endo już przeniosłam na za tydzień i czekam do jutra czy @ się zjawi, jak nie to znowu zatestuje...ale już sama nie wiem, dziewczyną zazwyczaj wychodzi już jakiś cień cienia przed terminem @ 😔
Kochana ! Choć łatwo się mówi,głowa do góry ❣ Mam nadzieję,że ujrzysz 2 piękne kreseczki ✊ a jeśli przyjdzie małpiszon wredny to możesz zrobić małpę w bambuko i w następnym cyklu wypuściszją z zoo :)
 
reklama
Dzień dobry kochane 😉 chciałam się przywitać i życzyć wam dobrego dnia 😉 u mnie dziś owu z moim Z. szalejemy 😁 wczoraj dziś i jutro, w sumie nigdy codziennie nie serduszkowalismy, zawsze to były chociaż co dwa dni. ( jak widać bez efektów 🥴) więc teraz prubujemy codzień w okolicy owu a później na luzie. Nie wiem czy to będzie owocnie ale zawsze warto sprubowac 😁
 
Do góry