reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dziewczyny. Zrobiłam teraz Clearblue. I mogę polecić. Tu nie ma wątpliwości ❤️. Tylko za drogi by sprawdzać przed datą @ tak mi się wydaje. Trzymam kciuki za was i uciekam na czerwcowe. Będę was czytać i kibicować. Dziękuję za wsparcie ❤️ Dam znać jeszcze po usg czy wszystko ok 😊😘
IMG_20201020_091428.jpg
 
reklama
Dziewczyny. Zrobiłam teraz Clearblue. I mogę polecić. Tu nie ma wątpliwości ❤️. Tylko za drogi by sprawdzać przed datą @ tak mi się wydaje. Trzymam kciuki za was i uciekam na czerwcowe. Będę was czytać i kibicować. Dziękuję za wsparcie ❤️ Dam znać jeszcze po usg czy wszystko ok 😊😘Zobacz załącznik 1190483
👍 Powodzenia i spokojnej ciąży ✊
 
A jak z plamieniem? Ustało? Coś mówiłaś wczoraj o śluzie w kolorze kawy z mlekiem, dobrze kojarzę?
Ja bym tego nawet nie nazwał plamieniem tylko poprostu śluzem który widać na wkładce jakby tam ktoś kawy z mlekiem minimalnie wylał taki beżowy kolor . Przedwczoraj było troszkę , wczoraj minimalnie więcej, dziś minimalnie mniej :p wogole bym tego nie rozpatrywała ,tylko uznała za śluz przed okresem ,gdyby nie ten dziwny kolor :) ale uznałam że naprawdę wszystko się zmienia w staraniach i albo kiedyś był tylko AZ TAK nie analizowałam wszystkiego albo po prostu teraz już tak mogę miewać :p
 
Ja bym tego nawet nie nazwał plamieniem tylko poprostu śluzem który widać na wkładce jakby tam ktoś kawy z mlekiem minimalnie wylał taki beżowy kolor . Przedwczoraj było troszkę , wczoraj minimalnie więcej, dziś minimalnie mniej :p wogole bym tego nie rozpatrywała ,tylko uznała za śluz przed okresem ,gdyby nie ten dziwny kolor :) ale uznałam że naprawdę wszystko się zmienia w staraniach i albo kiedyś był tylko AZ TAK nie analizowałam wszystkiego albo po prostu teraz już tak mogę miewać :p
Ja dziś podobny zauważyłam u siebie. Taki kremowy.
 
Ja dziś podobny zauważyłam u siebie. Taki kremowy.
Weź bo mi serce szybciej bije jak czytam 🤪🤪😅 no ale z tym śluzem to tak że nie ma na niego reguły więc poprostu poczekam 😋 tak taki kremowy, gęstwy, i jak wczoraj byłam w pracy i 6h nie mogłam wyjść do WC to faktycznie cały środek wkładki był tego koloru czyli trochę tego leci ale nie jakoś drastycznie ...ale na palcu nie mogę go uchwycić ... Aaaaj no zobaczymy:p
 
Weź bo mi serce szybciej bije jak czytam 🤪🤪😅 no ale z tym śluzem to tak że nie ma na niego reguły więc poprostu poczekam 😋 tak taki kremowy, gęstwy, i jak wczoraj byłam w pracy i 6h nie mogłam wyjść do WC to faktycznie cały środek wkładki był tego koloru czyli trochę tego leci ale nie jakoś drastycznie ...ale na palcu nie mogę go uchwycić ... Aaaaj no zobaczymy:p
Mnie z kolei on martwi w połączeniu z bólami jak na miesiączkę. Ale jutro wizyta. Lekarz zobaczy co i jak.
 
Mnie z kolei on martwi w połączeniu z bólami jak na miesiączkę. Ale jutro wizyta. Lekarz zobaczy co i jak.
Nie no co ty , wszystko będzie dobrze ,rozumiem że bóle cię stresują ale zarówno one jak i wydzielina mają prawo się pojawić . Może robić się czop :) jutro pokażesz się lekarzowi to się uspokoisz napewno 🤗🤗🤗
 
reklama
Dziewczyny. Zrobiłam teraz Clearblue. I mogę polecić. Tu nie ma wątpliwości ❤. Tylko za drogi by sprawdzać przed datą @ tak mi się wydaje. Trzymam kciuki za was i uciekam na czerwcowe. Będę was czytać i kibicować. Dziękuję za wsparcie ❤ Dam znać jeszcze po usg czy wszystko ok 😊😘Zobacz załącznik 1190483
Gratulacje! Który dzień cyklu?
 
Do góry