reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja tak miałam w poprzednim cyklu. Okres spóźniał się 3 dni, testy białe. Zazwyczaj przed okresem mam takie brązowe plamienia, a nie było nic. Niestety w końcu przyszedł po tych 3 dniach. Ale mam nadzieję, że wam nie przyjdzie 😁

Trzymam mocno kciuki ❤️
Też zakładam taką możliwość oczywiście, być może się tylko spóźni i przyjdzie jutro albo pojutrze, ale zazwyczaj przychodzi jak w zegarku i przed @ mam dosyć widoczne brązowe plamienia, a teraz czysto i tylko odrobinę kremowego śluzu nic więcej 🤔
 
reklama
Z pierwszą ciążą to był jakiś cud. Wystarczył jeden seks z finishem w środku, byłam 3 dni po okresie i zaszłam 😂
Czyli cuda się zdarzają 😛 teraz może i się musisz postarać dłużej, ale masz ta pewność ze raczej większych problemów nie ma. Ja czułam ze jak będę chciała zajść to się nie zajdzie odrazu, ale nie sądziłam ze będzie to trwało już 5 miesięcy. Z jeden strony boje się ze mogłoby coś być nie tak, a z drugiej po przeczytaniu tu różnych historii wiem ze trzeba spokojnie czekać :)
 
Czyli cuda się zdarzają 😛 teraz może i się musisz postarać dłużej, ale masz ta pewność ze raczej większych problemów nie ma. Ja czułam ze jak będę chciała zajść to się nie zajdzie odrazu, ale nie sądziłam ze będzie to trwało już 5 miesięcy. Z jeden strony boje się ze mogłoby coś być nie tak, a z drugiej po przeczytaniu tu różnych historii wiem ze trzeba spokojnie czekać :)

Ja to się nawet trochę cieszę że trwa to dłużej niż jeden cykl. Lubię mieć jakiś cel przed sobą i do niego dążyć ☺️ mogę się pobawić testami, aplikacjami. Seks jest teraz też dużo fajniejszy i częściej 😁
 
Czyli cuda się zdarzają 😛 teraz może i się musisz postarać dłużej, ale masz ta pewność ze raczej większych problemów nie ma. Ja czułam ze jak będę chciała zajść to się nie zajdzie odrazu, ale nie sądziłam ze będzie to trwało już 5 miesięcy. Z jeden strony boje się ze mogłoby coś być nie tak, a z drugiej po przeczytaniu tu różnych historii wiem ze trzeba spokojnie czekać :)
W pierwsza ciąże zaszłam po 6 miesiącach starań, także wytrwale do celu! ❤️
 
reklama
Do góry