reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Ja tak mialam. Tez mi sie pojawila i poznien zniknela. Na drigi dzien byl cien a pozniej kreseczka. Teraz jestem w 34 tygodniu! [emoji7] Oby bylo tak jak u mnie.
Ps. U mnie byl dokladnie twn sam test [emoji16]
Hej zrobiłam test niedawno i pokazała się druga kreska ale słaba a po kilku minutach ona zniknęła znaczy pokazuje się ale słabo tu zdjęcie tej co wyszła po chwili jak myślicie jest coś na rzeczy czy nie ma :(?
 
reklama
Ja tak mialam. Tez mi sie pojawila i poznien zniknela. Na drigi dzien byl cien a pozniej kreseczka. Teraz jestem w 34 tygodniu! [emoji7] Oby bylo tak jak u mnie.
Ps. U mnie byl dokladnie twn sam test [emoji16]
Wczoraj robiłam popołudniu innej firmy Pink test czy coś takiego i nic nie pokazał :( chyba że mi się owulacji przesunęła i okres czasami o różnych porach powraca lekki ból podbrzusza i lekko piersi ale to chyba nic nie znaczy nie wiem zobaczymy zrobię jeszcze za tydzień jeden może coś będzie bo to dziwne że mi ten z dr max pokazał blada kreskę i znikła 🤔🤔🤔
 
Ja bym powtórzyła test innej firmy. Ta firma już oszukała kilka kobiet (chociaż kilku też pokazała ciążę prawidłowo). I wydaje mi się, że ta kreska jest za bardzo w lewo zamiast po środku okienka 🤷🏼‍♀️ Powtórz innej firmy dla pewności :)
Robiłam Pink test i nic nie pokazał a w sumie wiem że to dużo ale robiłam teraz przed nim 4 testy i pokazały ten cień! Nawet niby z błędem ale pokazał cień a jak robiłam jeszcze wszesniej kilka miesięcy temu to nic ani kreseczki drugiej ten sam.. :/
 
Robiłam Pink test i nic nie pokazał a w sumie wiem że to dużo ale robiłam teraz przed nim 4 testy i pokazały ten cień! Nawet niby z błędem ale pokazał cień a jak robiłam jeszcze wszesniej kilka miesięcy temu to nic ani kreseczki drugiej ten sam.. :/
Pinki nie są dobre przy tak wczesnej ciąży :D Słabo się barwią i przez to potrafią pokazać brak ciąży przy ciąży :) Spróbuj może facelle strumieniowy z Rossmanna albo płytkowe z DOZ też są spoko.
 
Ja bym powtórzyła test innej firmy. Ta firma już oszukała kilka kobiet (chociaż kilku też pokazała ciążę prawidłowo). I wydaje mi się, że ta kreska jest za bardzo w lewo zamiast po środku okienka 🤷🏼‍♀️ Powtórz innej firmy dla pewności :)
Robiłam Pink test i nic nie pokazał a w sumie wiem że to dużo ale robiłam teraz przed nim 4 testy i pokazały ten cień! Nawet niby z błędem ale pokazał cień a jak robiłam jeszcze wszesniej kilka miesięcy temu to nic ani kreseczki drugiej ten sam.. :/
Pinki nie są dobre przy tak wczesnej ciąży :D Słabo się barwią i przez to potrafią pokazać brak ciąży przy ciąży :) Spróbuj może facelle strumieniowy z Rossmanna albo płytkowe z DOZ też są spoko.
Ok spróbuję :) dziękuję za radę :) 😊😁
 
Raczej szybciej, powinnam iść na usg sprawdzić czy owu była czy torbiel znowu jest.
No i tym lepiej, nie będzie 2 tygodni czekania i robienia sobie nadziei. Jak dla mnie to najgorszy czas.
U mnie dziś 11 dc, testy pozytywne, a raczej prawie pozytywne [emoji2368] działamy od wczoraj.
Potem to nieszczęsne czekanie... Ale zaplanowałam 2 szkolenia, jednodniowe i tygodniowe wiec juz tydzień zleci bez myślenia. Potem jedziemy na weekend do naszego domu, będziemy tam pierwszy raz spać, jak ogarniemy jakis pokój ładnie, więc też będzie zajęcie, zostaje tylko kilka dni na myślenie [emoji4] może pojadę do koleżanki na weekend. Coś się wymyśli. Chcę znwou na siłkę zacząć chodzić, miałam chandre ostatnie tygodnie i odpuściłam, zresztą pierwszy tydzień na mecie był hardcorowy i wszystko mnie bolało, nawet cebulki włosów [emoji2356][emoji2356][emoji2356] ale szybko się organizm przyzwyczaił i już 2 tygodnie minęło. Od jutra znowu zwiększam dawkę [emoji3590] czuje się lepiej po mecie, nie jestem taka napuchnieta, mam więcej energii, więc chyba dobrze ze ja biorę.
Mam nadzieję że do wrednej @ zleci szybko. No i oby nie przyszła,ale przez te prawie pozytywne testy mam wątpliwości czy w ogóle mam owulacje [emoji2368] Jednak cykle nadal regularne od 4 mcy 26 dni... Dziwne to wszystko...
 
Nie sugeruj sie Pinkiem bo mi tydziwn po okresie pokazal cien kreski gdzie na innych byly juz 2 tłuste
Wczoraj robiłam popołudniu innej firmy Pink test czy coś takiego i nic nie pokazał :( chyba że mi się owulacji przesunęła i okres czasami o różnych porach powraca lekki ból podbrzusza i lekko piersi ale to chyba nic nie znaczy nie wiem zobaczymy zrobię jeszcze za tydzień jeden może coś będzie bo to dziwne że mi ten z dr max pokazał blada kreskę i znikła [emoji848][emoji848][emoji848]
 
reklama
Nie sugeruj sie Pinkiem bo mi tydziwn po okresie pokazal cien kreski gdzie na innych byly juz 2 tłuste
Myślałam że jest dobry jutro go powtórzę i chyba znowu kupię te testy z dr max 🤔🤔🤔 ehh tak bardzo bym chciała mieć dzidziusia dlatego tak swiruje od kilku dni trochę pobolewa mnie brzuch wcześniej tak jakby lewy jajnik i myślałam że z niego była owulacja ale nawet nie wiem czy była bo nie sprawdzałam a dziś prawy (?) nie wiem o co chodzi chyba to wszystko się przesunęło..

Czy któraś z was brała ovarin? Ja go aktualnie biorę niby ma uregulować cykl albo ma Pomoc zajść w ciążę kończę 2 opakowanie.. Jutro dzwonię do ginekologa rano i się umawiam na wizytę...
 
Do góry