reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

10 dzień po owulacji to może być na bete za szybko
Zawsze chodzę 10 dni po owu na betę bo biorę duphaston dzień po owulacji przez 10dni więc tak naprawdę jest to 11 dzień po owu bo nigdy nie wiadomo czy wystąpiła ona od razu czy w ciągu najbliższych 24h od testu lh, jak beta wyjdzie powyżej 4to mam brać dalej, takie mam zalecenia od ginekolog.
 
reklama
Czyli jednak Duphaston mógł namieszać, dodatkowo ta moja podwyższona prolaktyna i dostinex brany w związku z nią, na to że mnie te cycki tak naparzają🙈
Bardzo możliwe, w sumie trudno stwierdzić 🤷🏼‍♀️ Ja raz to miałam tak silne bóle, że piersi były jakby poparzone i nie mogłam ich nawet dotknąć. Gine powiedziała, że to przez wysoki poziom progesteronu 🤷🏼‍♀️
 
Bardzo możliwe, w sumie trudno stwierdzić 🤷🏼‍♀️ Ja raz to miałam tak silne bóle, że piersi były jakby poparzone i nie mogłam ich nawet dotknąć. Gine powiedziała, że to przez wysoki poziom progesteronu 🤷🏼‍♀️
No nic, poczekam parę dni i będę obserwować😉ja miałam zawsze przed @ okropne bóle piersi i mocno obrzęknięte, ale zwalałam na to, że są duże, dopiero po badaniach hormonów endo i gin wyjaśniły że to przez wysoką prolaktyne. Ja to już załamana jestem ta ilością leków 🙈 teraz doszła mi metformina, ale czekam na test, jak nic nie będzie to od @ zacznę ją brać ;)
 
Ja z kolei na duphastonie właśnie miałam po owulacji okropne bóle piersi, które kończyły się na kilka dni (zazwyczaj tydzień) przed terminem @, a jak zaszłam, to te bóle były dużo duzo mniejsze 🤷🏼‍♀️ I też na tydzien przed terminem @ ustąpiły całkowicie.
Dziewczyny, a mnie właśnie po duphastonie nie bolały piersi wcale! I objawy okresu naprawdę nieporównywalnie mniejsze. Ból brzucha pierwszego dnia do zniesienia, wzięłam tylko 3 tabletki przeciwbólowe. Dziś tylko jedną no-spę. Niestety okres przyszedł 9 dni po owu potwierdzonej monitoringiem. Póki tak będzie na dzidzię nie mam chyba szansy.
 
Dziewczyny, a mnie właśnie po duphastonie nie bolały piersi wcale! I objawy okresu naprawdę nieporównywalnie mniejsze. Ból brzucha pierwszego dnia do zniesienia, wzięłam tylko 3 tabletki przeciwbólowe. Dziś tylko jedną no-spę. Niestety okres przyszedł 9 dni po owu potwierdzonej monitoringiem. Póki tak będzie na dzidzię nie mam chyba szansy.
Kurcze to bardzo wcześnie przyszła @. Zdecydowanie za krótka faza lutealna. Trzeba to skonsultować z lekarzem moim zdaniem i dotrzeć do źródła problemu.
 
Niestety mieszka za granica,a tutejsi lekarze uwazaja,ze wszystko jest ok ginekologicznie, a o kolejna wizyte niestety ciezko sie doprosic. Dni plodne ma napewno, bo mowi,ze temperatura jej pokazuje(bada codziennie rano przed wstaniem) i kiedy ma skok to pojawia sie przezroczysty sluz.
Dodatkowo bada szyjke, i w tym cyklu odkad skonczyla sie jej @ mowi,ze ma wrazenie,ze szyjka caly czas jest wyzej i otwarta🙈 Ja nie umiem jej niestety nic doradzic stad moj post o pomoc do bardziej doswiadczonych dziewczyn 😔
Kilka dni temu stracilam kolejne malenstwo i wiem, jak moze jej byc ciezko po takim czasie starania 😑
Skok oznacza owulacje, nie ma takiego czegoś, że jest skok, a owulacji nie ma...może być śluz plodny i nie być owu, ale jak temperatura skacze to jest znak, że owulacja była i tu nie ma żadnego "ale"
 
Dziewczyny, a mnie właśnie po duphastonie nie bolały piersi wcale! I objawy okresu naprawdę nieporównywalnie mniejsze. Ból brzucha pierwszego dnia do zniesienia, wzięłam tylko 3 tabletki przeciwbólowe. Dziś tylko jedną no-spę. Niestety okres przyszedł 9 dni po owu potwierdzonej monitoringiem. Póki tak będzie na dzidzię nie mam chyba szansy.
Ja przy pierwszym cyklu na Duphastonie też tak miałam, jeszcze nie zdążyłam wziąć ostatnich tabletek a już dostałam @. Też żadnych objawów, później cykle się w miarę wyrównały 28-31dni. Przy każdym następnym cyklu ból piersi się zmniejszył, tylko ból pleców został, bo mnie w czasie @ nie boli brzuch tylko dół pleców. Ale pamiętaj, nic straconego, to wcale nie oznacza że dzidzi u Ciebie nie będzie 😉a może masz po prostu plamienia?
 
Ja przy pierwszym cyklu na Duphastonie też tak miałam, jeszcze nie zdążyłam wziąć ostatnich tabletek a już dostałam @. Też żadnych objawów, później cykle się w miarę wyrównały 28-31dni. Przy każdym następnym cyklu ból piersi się zmniejszył, tylko ból pleców został, bo mnie w czasie @ nie boli brzuch tylko dół pleców. Ale pamiętaj, nic straconego, to wcale nie oznacza że dzidzi u Ciebie nie będzie 😉a może masz po prostu plamienia?
Nie, to okres. Wygląda na to, że na tym polega mój problem. Ewentualny zarodek nie za bardzo ma szansę na implantację. Ale jeszcze mam mieć wdrażane inne badania i się diagnozować dalej :) Plamień nie mam, nie miałam nigdy :)
 
Kurcze to bardzo wcześnie przyszła @. Zdecydowanie za krótka faza lutealna. Trzeba to skonsultować z lekarzem moim zdaniem i dotrzeć do źródła problemu.
Nad tym właśnie się mój lekarz ostatnio pochylił. Ale niestety to tylko pierwszy z trzech moich kłopotów :( i miejmy nadzieję, że więcej już ich nie wynajdzie..
 
reklama
Do góry