reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
To u mnie inna historia. Mam późną owulację, nie ma szans, że wyjdzie test i boję się odstawić, ale z drugiej strony nie chcę niepotrzebnie wydłużać w razie jakby ciąży nie było, bo mam zaplanowane mnóstwo badań na kolejny cykl.
Skoro masz późno owulację to jakiego dnia się okazało ? I ile dniowy cykl wtedy?
 
Dziewczyny dodajcie otuchy jestem przerażona ta wizyta .... Zaraz wchodzę. Im dłużej siedzę w poczekalni w tej klinice tym większego doła łapie.... Jednak jest to dla mnie ciężkie przeżycie że tu trafiłam [emoji15][emoji17][emoji17]
Kochana kliniki są po to by pomagać ludziom takim jak my z problemami.

Daj znać co powiedzieli w klinice i się nie stresuj. Wszystko będzie dobrze ja w to wierze[emoji4] dopytaj o ten twój okres chwilę po owu żeby coś zrobili z tym.
 
reklama
Melduję bladziocha 😁. Krecha pojawiła się w pierwszej minucie.
W tygodniu zrobię betę.
 

Załączniki

  • IMG_20200704_140331.jpg
    IMG_20200704_140331.jpg
    961 KB · Wyświetleń: 104
  • IMG_20200704_140359.jpg
    IMG_20200704_140359.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 103
Ostatnia edycja:
Do góry