reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Tak na prawde nic nie da ci gwarancji . Beta tez moze przestac przyrastac
Niby tak ale pokazuje czy przyrost w normie. Generalnie od pozytywnego testu juz do konca zycia jest strach 😂 najpiere ciążą pozniej maluszkiem i tak reszte zycia 😅 ale z mojego przykladu ci powiem ze po biochemicznej sa duze szanse ze bedzie dobrze 🤗
 
reklama
Niby tak ale pokazuje czy przyrost w normie. Generalnie od pozytywnego testu juz do konca zycia jest strach 😂 najpiere ciążą pozniej maluszkiem i tak reszte zycia 😅 ale z mojego przykladu ci powiem ze po biochemicznej sa duze szanse ze bedzie dobrze 🤗
Ja mialam 2 normalne ciaze pozniej biochem a no I teraz zobaczymy. A ty w ktorym tyg? Masz racje stres bedzie zawsze
 
Właśnie, dlatego planuje jeśli owu mi powróciła (mogę to podejrzewać, jeśli progesteron pójdę zbadać i wyjdzie powyżej 10) nie zastanawiać się, tylko lecieć 26 dc na bete rano i się utwierdzić. Ale jeśli mi progesteron nie śmignie wyżej 10 to normalnie przestanę tego 25dc brać dupka.
Jak ten cykl znowu nic, to następny prawdopodobnie ze zastrzykiem 🤷‍♀️
Liczę na to, że przez moje takie odpuszczenie teraz, mniejsza spina i w sumie czekam bardziej na 5 dniowy urlop w górach, niż na testowanie 😂 może będzie z tego kropek ☺
Ja troszkę odpuściłam w styczniu (troszkę, bo nie da się przecież całkowicie zrezygnować), no i jest z tego kropek :) Już prawie 1 kg kropka :)
 
U mnie się na okres nie zapowiada 🙄🙄🙄🙄
 

Załączniki

  • Screenshot_20200704_122934.jpg
    Screenshot_20200704_122934.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 94
reklama
Do góry