reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Kurczę dziś miałam straszny ból lędźwi przechodzący na uda i podbrzusza.. tak jak przy 1 dniu @. (Mam 3 dni do terminu @..) Czy któraś z was miała może podobnie takie bóle menstruacyjne, a była we wcześniej ciąży? Martwiłam się, ze przyjdzie @, ale póki co uspokoiło się. 🙏🏼 Nie mam kompletnie wrażliwych piersi, a zawsze tez na okres się pojawiały tak 2-3 dni przed @, a teraz cisza.. 🙇🏻‍♀️
 
Dziewczyny...... Takie mocne skurcze podbrzusza cały dzień to raczej nie zwiastują niczego dobrego co?
Ja miałam takie po progesteronie. Całodzienne skurcze az do @ 🙄

Ja mam dzisiaj 9 dc. Jakos nie mogę w tym miesiącu pozytywnie nastawić sie na starania. Taki wewnętrzny strach/ niepokój czuje . Chyba sobie daruje w tym cyklu.
 
reklama
Cześć, nieśmiało chciałabym się dołączyć. Witam wszystkie.

Witamy, obyś długo nie zagrzała tu miejsca :)
Ja dziewczyny znowu pełna nadziei jestem, 31dc i 9dpo, progresteron w piątek zrobiłam i wyszedł 11 z hakiem, więc wszystko git. Okres spodziewany za ok. 4 dni, także na razie postaram się jeszcze chwile wytrzymać z testowaniem, bo i tak pewnie jeszcze nic by nie było widać. Ale przynajmniej nauczyłam się czegoś o swoim cyklu i nie trzęsie mną jak ostatnio. Wiedza o późnej owulacji sprawiła, że ze spokojem mijają mi te lutealne dni, a nie w panice (w kwietniu miałam pierwszy dłuższy cykl i do tego źle oszacowaną owu, więc się niepotrzebnie nakręciłam).
 
Do góry