reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
6 dni przed to Co nic nie wyjdzie, ja robiłam 8dpo czyli 6dni przed @ i biel aż razila po oczach, a 10 dpo już miałam taki cień jak Ci wysłałam:)


Tez mi sie tak wydaje ale to producent tak sie reklamuje 😂 kupilam ten bo jest niby najczulszy z tych "lepszych". Chociaz juz sie naczytalam😂
Nie nakrecam sie , nie wykluczam zobaczymy co przyniesie kilka najblizszych dni
 
6 djiprzed @ Nie wyjdzie Ci test
emoji4.png
Ja 5 dni przed d@mialam biel vizira A 4 dni przed @ kreske którą widziałam ja A aparat nie mogl uchwycić. Ciemniala z dnia na dzień
emoji4.png
10dpo rano pierwsze zdjęcia
Drugie wszystkie testy opisane
emoji4.png

Czułość 10
emoji4.png

Zobacz załącznik 1123264Zobacz załącznik 1123267
Ja miałam taką
Dziewczyny które miały łyżeczkowanie, jak szybko gin dał wam zielone światło na starania? Czy odbierałyście swój wynik histopatologiczny? Jakiego rodzaju opisy się w nim znajdują że to takie ważne dla ginekologa?
Jak szybko wróciłyście do współżycia po zabiegu?
Mi dał po 2 miesiącach. Na początku mówił o 3-4 Ale po badaniach dał zielone światło ❤ wynik his-pat to w sumie nic ważnego. Jedynie wskazuje, że był zarodek, ważne żeby nie było zasniadu. Do współżycia wróciłam po pierwszej miesiaczce. Zabieg miałam 20 marca, a od 20 maja się staramy ❤
 
reklama
Do góry