reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dokładnie albo w tą albo e tamtą a nie takie pogrywanie 🙄 czyli we trzy mamy podobny termin @... kiedy chcecie testować ? Ja chyba dzień po jak nie przyjdzie bo ostatnio poszłam z testem do łazienki i w tym momencie dostałam @ i obiecałam sobie ze chowam go do szafki i następnym razem jak będę robiła ma wyjść pozytywny i koniec kropka ✊🏻🙂
Też chyba po terminie @ ze dwa dni. Jak se pomyślę ile w poprzednich cyklach narobiłam testów to sama siebie do wariatkowa bym wsadziła. Trzymam kciuki @WiosennyTulipan oby był pozytyw i koniec kropka 🙂 @Arielda żeby te objawy okazały się ciążowe 🙂 kilka znam przypadków gdzie dziewczyny w szczęśliwym cyklu nie czuły nic a zawsze miały bóle piersi np. przed @ 🤞🤞🤞🤞
 
reklama
Hej dziewczyny :) u mnie 2 dni do planowej @ wcześniej jajniki mnie kuły a od jakieś dwóch dni nic, piersi i sutki bardzo bolą ale zawsze przed okresem mnie bolą i w sumie nie umiem określić czy teraz jakoś inaczej, dziwi mnie tylko brak bólu jajników bo przed okresem zawsze wariują.... to 7 cykl starań wiec próbuje się nie nastawiać ale wiecie jak to jest, cały czas Was tu podczytuje i mąż mówi ze zablokuje mi tą zieloną stronę bo się nakręcam 😂 cześć wszystkie nowe szaraczki 👋🏻 Życzę wszystkim tu na grupie jak najkrótszego goszczenia na niej i obyśmy się spotkały w grupach: styczniowych, lutowych i ewentualnie marcowych ale to już ostatecznie ! 😃
Zawsze lepiej tutaj pogadac o symptomach, nakrecaniu sie, niz mowic to chlopu.. jeszcze by Cie w kaftan wsadzil ;)
Zawsze

Zawsze możesz zmienić kolor stronki 😁 klikając w księżyc zmieni się na czarno szarą 😉

Ja jestem przed @ w teorii mam dostać pojutrze... Nic nie czuję, ani okresowo, ani ciążowo 🤦‍♀️ piersi jakie były takie są, ani nie bolą 😕 myślę, że znowu nic z tego w tym cyklu.
Za to planuje zakupic ananaska w przyszłym 😎
boska rada! :D
 
Dziewczyny!!!! Ja zwariuje.. Ogólnie mam cykle 29 dni o dziwo owulka i testami i śluzem wypadła na 13/14 dzień cyklu.. Okres powinnam mieć dopiero 6 maja ale z ciekawości zrobiłam test dzisiaj bo coś mi nie pasuje z owulacja że tak szybko.. I teraz proszę o wasze zdanie widać coś czy nie? 😮😮😮 Dodam że nie czuję nic nowego.. Ból piersi minął a brzuch czasem kłuje ale tak delikatnie.. Chyba zrobię drugi żeby nie zwariować..

Kelikla nie wierzę - jakbym czytała o moim cyklu!!
Ja z tego co zaobserwowalam i czulam - owulację mialam 14 dc, dodając 14 dni, dzień spodziewanej @ wypada na 06.04 😁
Widzę cień na Twoim teście i ogromnie trzymam kciuki za rozwój sytuacji i 2 grube krechy!!! 🥰 ja bije się jeszcze robić test i tego rozczarowania, więc niecierpliwie czekam na przyszły tydzień - czy któraś bedzie testowała w przyszłym tygodniu? 🤞
 
Kelikla nie wierzę - jakbym czytała o moim cyklu!!
Ja z tego co zaobserwowalam i czulam - owulację mialam 14 dc, dodając 14 dni, dzień spodziewanej @ wypada na 06.04 😁
Widzę cień na Twoim teście i ogromnie trzymam kciuki za rozwój sytuacji i 2 grube krechy!!! 🥰 ja bije się jeszcze robić test i tego rozczarowania, więc niecierpliwie czekam na przyszły tydzień - czy któraś bedzie testowała w przyszłym tygodniu? 🤞

* @ na 06.05 oczywiście :D
 
Oj coś mi się wydaje że u Ciebie i @HappyBabyMama to dwie kreseczki jak nic będą! Tymbardziej że już za długo dupe grzejecie na tym forum !
Oby to było to! 🙏 tak bardzo marzę o tuleniu malutkiego dzidziusia 💞
Dziś już temperatura jest normalna. Czyli miałam jeden dzień podwyższone 37.3 🤔
@rossig przypomnisz kiedy masz termin@?? ;)
Termin okresu w poniedziałek. Dziś 9dpo robiłam test ciążowy. Wyszedł negatywny.
 
Oby to było to! 🙏 tak bardzo marzę o tuleniu malutkiego dzidziusia 💞
Dziś już temperatura jest normalna. Czyli miałam jeden dzień podwyższone 37.3 🤔

Termin okresu w poniedziałek. Dziś 9dpo robiłam test ciążowy. Wyszedł negatywny.
trzymam kciuki zeby ten nastepny był pozytyw. Pewnie za wczesnie. U mnie dzis chyba 6 dni po. Znow ten pozytywny test owu :) juz dla fanu je robie ale napewno zrobie badania hormonalne - chyba ze to ciąża ( tak bardzo bym chciala)
 
Dziewczyny!!!! Ja zwariuje.. Ogólnie mam cykle 29 dni o dziwo owulka i testami i śluzem wypadła na 13/14 dzień cyklu.. Okres powinnam mieć dopiero 6 maja ale z ciekawości zrobiłam test dzisiaj bo coś mi nie pasuje z owulacja że tak szybko.. I teraz proszę o wasze zdanie widać coś czy nie? 😮😮😮 Dodam że nie czuję nic nowego.. Ból piersi minął a brzuch czasem kłuje ale tak delikatnie.. Chyba zrobię drugi żeby nie zwariować..
Widać cień :) U mnie tak samo w tym cyklu co się udało owu była 14 dc, a normalnie cykle miałam 31 dniowe. Trzymam mocno kciuki!! Leć na betę jak masz możliwość :) Ja poszłam od razu następnego dnia i 2 dni później :)
 
Mam wynik bety, niestety 0,1😞
I nie wiem teraz, skąd na teście wzięła się ta kreska, skoro beta negatywna🤷‍♀️
Bardzo mi przykro... Nie spodziewałabym się takiej bety przy takiej kreseczce... Zdarzały się dziewczynom błędy w labo. Jeśli masz możliwość powtórzyć test domowy (mógł być wadliwy, najlepiej powtorzyć innej firmy) albo betę, to ja bym powtórzyła, bo to trochę niejasna sytuacja mimo wszystko :(
 
Też chyba po terminie @ ze dwa dni. Jak se pomyślę ile w poprzednich cyklach narobiłam testów to sama siebie do wariatkowa bym wsadziła. Trzymam kciuki @WiosennyTulipan oby był pozytyw i koniec kropka 🙂 @Arielda żeby te objawy okazały się ciążowe 🙂 kilka znam przypadków gdzie dziewczyny w szczęśliwym cyklu nie czuły nic a zawsze miały bóle piersi np. przed @ 🤞🤞🤞🤞
Ja tyle testów narobiłam ostatnio poczynając od 3 dnia przed okresem i jak poszłam zrobić 3ci to przyszła @🤦‍♀️
Obiecałam sobie zrobić 2go maja w dniu @ lub ew 3go (obawiam się, że nie wytrzymam 😎)
 
reklama
Oby to było to! 🙏 tak bardzo marzę o tuleniu malutkiego dzidziusia 💞
Dziś już temperatura jest normalna. Czyli miałam jeden dzień podwyższone 37.3 🤔

Termin okresu w poniedziałek. Dziś 9dpo robiłam test ciążowy. Wyszedł negatywny.
Normalna, czyli jaką masz temp??
Ja dziś czułam mniejszy ból piersi jak się obudziłam, teraz pojawiło się plamienie... ech... czyli dobrze, że nie zrobiłam bety 🙄
 
Do góry