reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Kelikla nie wierzę - jakbym czytała o moim cyklu!!
Ja z tego co zaobserwowalam i czulam - owulację mialam 14 dc, dodając 14 dni, dzień spodziewanej @ wypada na 06.04 😁
Widzę cień na Twoim teście i ogromnie trzymam kciuki za rozwój sytuacji i 2 grube krechy!!! 🥰 ja bije się jeszcze robić test i tego rozczarowania, więc niecierpliwie czekam na przyszły tydzień - czy któraś bedzie testowała w przyszłym tygodniu? 🤞
No właśnie mnie to zszokowało w drugą stronę.. Byłam pewna że będzie biel.. Ale jak mowie powtórzę z rana i się okaże czy cokolwiek będzie.. Trzymam kciuki za ciebie aby się udało i w sumie za siebie też :)
 
Widać cień :) U mnie tak samo w tym cyklu co się udało owu była 14 dc, a normalnie cykle miałam 31 dniowe. Trzymam mocno kciuki!! Leć na betę jak masz możliwość :) Ja poszłam od razu następnego dnia i 2 dni później :)
Najbardziej mnie to dziwi że nic nie czuję.. Ból piersi był ale minął, kawę pije, nawet zapaliłam na weekend i nic. Może to jakiś błąd, albo jeszcze przyjdzie okres bo test szybko zrobiłam.. Choć w sumie nie wiem kiedy mógł okres przyjść według wyliczeń 6go ale czasem bywało 2/3 dni szybciej.. Narazie nie dowierzam i liczę się z tym że jutro będzie biel.. A jak nie to będzie mega szok.. I ile obaw co dalej 😮🙉🙉🙉
 
@DomiBaby
@AnMil
Cześć dziewczyny 😉 obyście uciekły stąd za miesiąc - tego Wam życzę 🙂
Jeśli chodzi o testy owulacyjne to ja robię raz dziennie, w okolicy planowanej owu - 2 razy dziennie.
Przy cyklach nieregularnych to ja bym zaczęła dzień po okresie i robiła cały cykl aż do pozytywu - nigdy nie wiadomo 😉
@katherinnn tak mi przykro, że beta negatywna 😥
 
No właśnie mnie to zszokowało w drugą stronę.. Byłam pewna że będzie biel.. Ale jak mowie powtórzę z rana i się okaże czy cokolwiek będzie.. Trzymam kciuki za ciebie aby się udało i w sumie za siebie też :)

W takim razie trzymam za nas ogromne kciuki w tym samym czasie, to musiało być niesamowite uczucie zobaczyć choćby taki cień :D Koniecznie daj jutro znać jak test! 😍
 
Najbardziej mnie to dziwi że nic nie czuję.. Ból piersi był ale minął, kawę pije, nawet zapaliłam na weekend i nic. Może to jakiś błąd, albo jeszcze przyjdzie okres bo test szybko zrobiłam.. Choć w sumie nie wiem kiedy mógł okres przyjść według wyliczeń 6go ale czasem bywało 2/3 dni szybciej.. Narazie nie dowierzam i liczę się z tym że jutro będzie biel.. A jak nie to będzie mega szok.. I ile obaw co dalej 😮🙉🙉🙉
Ja w tym cyklu co się udało miałam delikatniejsze niż zwykle PMS, piersi przestały boleć na tydzień przed terminem @ jak zwykle (do tej pory nie bolą a już 16 tc, oczywiście dramatyzowałam, że przestały boleć). Dwa dni po tym jak przestały boleć beta była 348 xD Także to o niczym nie świadczy, że nic nie czujesz :) Ja bym powtórzyła test domowy (innej marki) i w razie potrzeby betę :) Błędy i wadliwe testy się niestety zdarzają :( Trzymam kciuki żeby sytuacja się wyjaśniła!
 
Dziewczyny!!!! Ja zwariuje.. Ogólnie mam cykle 29 dni o dziwo owulka i testami i śluzem wypadła na 13/14 dzień cyklu.. Okres powinnam mieć dopiero 6 maja ale z ciekawości zrobiłam test dzisiaj bo coś mi nie pasuje z owulacja że tak szybko.. I teraz proszę o wasze zdanie widać coś czy nie? 😮😮😮 Dodam że nie czuję nic nowego.. Ból piersi minął a brzuch czasem kłuje ale tak delikatnie.. Chyba zrobię drugi żeby nie zwariować..
Widać cień 😉
 
Dziewczyny!!!! Ja zwariuje.. Ogólnie mam cykle 29 dni o dziwo owulka i testami i śluzem wypadła na 13/14 dzień cyklu.. Okres powinnam mieć dopiero 6 maja ale z ciekawości zrobiłam test dzisiaj bo coś mi nie pasuje z owulacja że tak szybko.. I teraz proszę o wasze zdanie widać coś czy nie? 😮😮😮 Dodam że nie czuję nic nowego.. Ból piersi minął a brzuch czasem kłuje ale tak delikatnie.. Chyba zrobię drugi żeby nie zwariować..
A właśnie kochana BTW beta była z poniedziałku a test domowy z cieniem z dziś z czwartku? To tyle dni, że beta mogła zacząc Ci rosnąć nawet od wtorku dopiero :D Dopiero teraz to zauważyłam :D Ale nie wiem czy dobrze doczytałam kiedy betę robiłaś?
 
reklama
Najbardziej mnie to dziwi że nic nie czuję.. Ból piersi był ale minął, kawę pije, nawet zapaliłam na weekend i nic. Może to jakiś błąd, albo jeszcze przyjdzie okres bo test szybko zrobiłam.. Choć w sumie nie wiem kiedy mógł okres przyjść według wyliczeń 6go ale czasem bywało 2/3 dni szybciej.. Narazie nie dowierzam i liczę się z tym że jutro będzie biel.. A jak nie to będzie mega szok.. I ile obaw co dalej 😮🙉🙉🙉
Spokojnie będzie dobrze, może nie nakręca się jakoś super żeby ewentualne rozczarowanie tak nie bolało. Czego oczywiście Ci nie życzę😚
 
Do góry