reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dziewczyny!!!! Ja zwariuje.. Ogólnie mam cykle 29 dni o dziwo owulka i testami i śluzem wypadła na 13/14 dzień cyklu.. Okres powinnam mieć dopiero 6 maja ale z ciekawości zrobiłam test dzisiaj bo coś mi nie pasuje z owulacja że tak szybko.. I teraz proszę o wasze zdanie widać coś czy nie? 😮😮😮 Dodam że nie czuję nic nowego.. Ból piersi minął a brzuch czasem kłuje ale tak delikatnie.. Chyba zrobię drugi żeby nie zwariować..
Widac cien! a to nie jest 25ml/u ?
 
reklama
Widac cien! a to nie jest 25ml/u ?
I tak nie cieszę się bo czekam na dalszy ciąg wydarzeń.. Może być jeszcze różnie.. Może jutro być biało.. Ale fajne uczucie zobaczyć coś wkoncu choć raz na teście 🤦‍♀️
 

Załączniki

  • 15882356736063346924898986429814.jpg
    15882356736063346924898986429814.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 88
Dziewczyny!!!! Ja zwariuje.. Ogólnie mam cykle 29 dni o dziwo owulka i testami i śluzem wypadła na 13/14 dzień cyklu.. Okres powinnam mieć dopiero 6 maja ale z ciekawości zrobiłam test dzisiaj bo coś mi nie pasuje z owulacja że tak szybko.. I teraz proszę o wasze zdanie widać coś czy nie? 😮😮😮 Dodam że nie czuję nic nowego.. Ból piersi minął a brzuch czasem kłuje ale tak delikatnie.. Chyba zrobię drugi żeby nie zwariować..

Tak ja widze
 
Dziewczyny!!!! Ja zwariuje.. Ogólnie mam cykle 29 dni o dziwo owulka i testami i śluzem wypadła na 13/14 dzień cyklu.. Okres powinnam mieć dopiero 6 maja ale z ciekawości zrobiłam test dzisiaj bo coś mi nie pasuje z owulacja że tak szybko.. I teraz proszę o wasze zdanie widać coś czy nie? 😮😮😮 Dodam że nie czuję nic nowego.. Ból piersi minął a brzuch czasem kłuje ale tak delikatnie.. Chyba zrobię drugi żeby nie zwariować..
Widać delikatnie😁
 
Hej dziewczyny :) u mnie 2 dni do planowej @ wcześniej jajniki mnie kuły a od jakieś dwóch dni nic, piersi i sutki bardzo bolą ale zawsze przed okresem mnie bolą i w sumie nie umiem określić czy teraz jakoś inaczej, dziwi mnie tylko brak bólu jajników bo przed okresem zawsze wariują.... to 7 cykl starań wiec próbuje się nie nastawiać ale wiecie jak to jest, cały czas Was tu podczytuje i mąż mówi ze zablokuje mi tą zieloną stronę bo się nakręcam 😂 cześć wszystkie nowe szaraczki 👋🏻 Życzę wszystkim tu na grupie jak najkrótszego goszczenia na niej i obyśmy się spotkały w grupach: styczniowych, lutowych i ewentualnie marcowych ale to już ostatecznie ! 😃
 
Zawsze
Hej dziewczyny :) u mnie 2 dni do planowej @ wcześniej jajniki mnie kuły a od jakieś dwóch dni nic, piersi i sutki bardzo bolą ale zawsze przed okresem mnie bolą i w sumie nie umiem określić czy teraz jakoś inaczej, dziwi mnie tylko brak bólu jajników bo przed okresem zawsze wariują.... to 7 cykl starań wiec próbuje się nie nastawiać ale wiecie jak to jest, cały czas Was tu podczytuje i mąż mówi ze zablokuje mi tą zieloną stronę bo się nakręcam 😂 cześć wszystkie nowe szaraczki 👋🏻 Życzę wszystkim tu na grupie jak najkrótszego goszczenia na niej i obyśmy się spotkały w grupach: styczniowych, lutowych i ewentualnie marcowych ale to już ostatecznie ! 😃
Zawsze możesz zmienić kolor stronki 😁 klikając w księżyc zmieni się na czarno szarą 😉

Ja jestem przed @ w teorii mam dostać pojutrze... Nic nie czuję, ani okresowo, ani ciążowo 🤦‍♀️ piersi jakie były takie są, ani nie bolą 😕 myślę, że znowu nic z tego w tym cyklu.
Za to planuje zakupic ananaska w przyszłym 😎
 

Załączniki

  • Screenshot_20200430_113936.jpg
    Screenshot_20200430_113936.jpg
    75,1 KB · Wyświetleń: 44
Zawsze

Zawsze możesz zmienić kolor stronki 😁 klikając w księżyc zmieni się na czarno szarą 😉

Ja jestem przed @ w teorii mam dostać pojutrze... Nic nie czuję, ani okresowo, ani ciążowo 🤦‍♀️ piersi jakie były takie są, ani nie bolą 😕 myślę, że znowu nic z tego w tym cyklu.
Za to planuje zakupic ananaska w przyszłym 😎
Ja jutro powinnam @ dostać i właśnie długo już czuje się okresowo. Wręcz myślałam że przyjdzie wcześniej ale jak widać 🤷‍♀️ wczoraj brzuch mnie też bolał na okres a dzisiaj wstałam i nic. Najlepiej jak wogole nie przyjdzie a jak już ma być to chociaż niech się nie spóźni.
 
Ostatnia edycja:
Ja jutro powinnam @ dostać i właśnie długo już czuje się okresowo. Wręcz myślałam że przyjdzie wcześniej ale jak widać 🤷‍♀️ wczoraj brzuch mnie też bolał na okres a dzisiaj wstałam i nic. Najlepiej jak wogole nie przyjdzie a jak już ma być to chociaż niech się nie spóźnia.
O święte słowa 😉😁 jak ma przyjść to niech się nie spóźni 🙂
Dziwne to takie dla mnie, bo zawsze czuję te piersi na okres i brzuch, hmm nie będę się wkręcać 🤔 że to jakieś znaki
 
reklama
O święte słowa 😉😁 jak ma przyjść to niech się nie spóźni 🙂
Dziwne to takie dla mnie, bo zawsze czuję te piersi na okres i brzuch, hmm nie będę się wkręcać 🤔 że to jakieś znaki

Dokładnie albo w tą albo e tamtą a nie takie pogrywanie 🙄 czyli we trzy mamy podobny termin @... kiedy chcecie testować ? Ja chyba dzień po jak nie przyjdzie bo ostatnio poszłam z testem do łazienki i w tym momencie dostałam @ i obiecałam sobie ze chowam go do szafki i następnym razem jak będę robiła ma wyjść pozytywny i koniec kropka ✊🏻🙂
 
Do góry