reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
@rossig ja mam cykle 25-26 dniowe, więc wypada mi @ na 2-3 maj.
Myślicie, że mogę zrobić test 1,2 dni przed terminem? [emoji846]
Słyszałam różne teorie co do zbliżeń, typu 'najlepiej co 2gi dzień', co o tym myślicie?
Przy tak krótkich cyklach nie robiłabym testu przed terminem spodziewanej miesiączki. Faza lutealna jest krótka, ja mam też 25-27 dniowe i owu w 12-13, co znaczy że na zapłodnienie i zagnieżdżenie i wydzielenie beta hcg jest 12 dni... Mało, ale nie robiłam testu nigdy przed terminem @. Najwcześniej w 27 dc. A pozytywny robiłam w 30 dc i był mega pozytyw [emoji3526]
 
Witam jestem Marta 35 lat dziś dwa pozytywne testy rano i popoludniu po 7 latach od urodzenia pierwszego synka udało się dodam że okropnie nieregularne cykle miałam pozdrawiam
1587135035885.jpeg
IMG_20200417_150017_1.jpeg
 
Ja jestem cały czas tutaj jako "stara" weteranka [emoji2368]
Nie było mnie tutaj kilka dni i 80
Stron do nadrobienia i same nowe osoby:) To dobra wiadomosc w sumie bo znaczy ze większość „starych” staraczek jest już po drugiej stronie mocy Hahah. Ja za 6 dni owu dopiero. Ciekawe conprzyniesie ten cykl
 
Miałam ominąć owulacje ale chyba coś nie pykło [emoji1787]
Aga! Gratulacje! [emoji7]
Od kiedy w tamtym cyklu rozmawiałyśmy o cyklach bezowulacyjnych to sobie tak pomyślałam, że na pewno nam się uda i miałam nadzieję, że w tym samym cyklu :) ale nie wyrobiłam, bo u mnie bezowulacyjny raczej [emoji85] a nie miałaś w tym cyklu odpuszczać? [emoji3]
 
Powiem Wam,nie wiem mam nadzieję,że nie zrozumiecie mnie źle.. Dostalam telefon,że urodziła moja siostra... Zaszłyśmy w ciążę prawie w tym samym czasie... Ona urodziła a ja już kilka miesięcy po zabiegu :( ciesze się ale jednocześnie jest mi cholernie przykro.. Do tego pewnie jutro u mnie pojawi się okres i znowu kolejny cykl starań... Ehh :(
 
reklama
Ja mam takie przemyślenia dziwne na temat tych testów.. Ok mi wychodzi jedna gruba krecha ale jaka mam pewność że mi się nie przesunie owu.. Generalnie jak mniej więcej wiem że mam mieć owu danego dnia to staramy się 4 dni przed i jak najdłużej po.. Więc wątpię żeby była szansa nie trafić.. Widocznie albo to nie ten moment albo jest jakaś przyczyna.. Napewno dobre testy są dla kobiet które mają nieregularne cykle..
Mam zawsze grubsza kreske w tym samym dniu co apka pokazuje mi owu. A po kilku godzinach czuje
 
Do góry