reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Na moich testach owulacyjnych jest napisane ze pozytyw jest jak jest testowa tak samo ciemna lub ciemniejsza od kontroli:), czy któraś zaszła w ciąże mimo ze Testowa była jaśniejsza od kontrolnej?
 
Ja zawsze najciemniejszy mam taki i uznaje że to owu bo mam tylko jeden dzień ciemniejsze i czuję przeważnie owu. Nigdy nie mialam mega tłustych.
Ja mam takie przemyślenia dziwne na temat tych testów.. Ok mi wychodzi jedna gruba krecha ale jaka mam pewność że mi się nie przesunie owu.. Generalnie jak mniej więcej wiem że mam mieć owu danego dnia to staramy się 4 dni przed i jak najdłużej po.. Więc wątpię żeby była szansa nie trafić.. Widocznie albo to nie ten moment albo jest jakaś przyczyna.. Napewno dobre testy są dla kobiet które mają nieregularne cykle..
 
O kurcze. To idziemy prawie tak samo. Ja mam 11dc i też 3 cykl starań 🙂
To jedziemy na jednym wózku 😁 11 dc, 3 cykl starań 😉 na kiedy macie termin okresu?
I mam 1 dzień cyklu :( dziewczyny, gdzie kupujecie testy owulacyjne i z jakiej firmy? W tym cyklu spróbuje z tymi testami ;)
Na allegro najtańsze 20 zł - 50 szt. Firma horienmedical.
Ja mam takie przemyślenia dziwne na temat tych testów.. Ok mi wychodzi jedna gruba krecha ale jaka mam pewność że mi się nie przesunie owu.. Generalnie jak mniej więcej wiem że mam mieć owu danego dnia to staramy się 4 dni przed i jak najdłużej po.. Więc wątpię żeby była szansa nie trafić.. Widocznie albo to nie ten moment albo jest jakaś przyczyna.. Napewno dobre testy są dla kobiet które mają nieregularne cykle..
W sensie 4 dni przed owu zaczynacie i potem po owu? Czy cały czas od 4 dni przed? 😉
 
A ten wieczorny 12.DC mial tak ciemna kreskę jak kontrolna? I nie pijesz przed zrobieniem testu? Mam cykle koło 30dniowe ale się zastanawiam czy nie zrobić i teraz , zawsze robię o 18 i dwie godziny wczesniej nie pije
Miał jaśniejszą kreskę już. Załączam foto [emoji3526]
Image%20(1).jpeg
 
@rossig ja mam cykle 25-26 dniowe, więc wypada mi @ na 2-3 maj.
Myślicie, że mogę zrobić test 1,2 dni przed terminem? 🙂
Słyszałam różne teorie co do zbliżeń, typu 'najlepiej co 2gi dzień', co o tym myślicie?
 
reklama
@rossig ja mam cykle 25-26 dniowe, więc wypada mi @ na 2-3 maj.
Myślicie, że mogę zrobić test 1,2 dni przed terminem? [emoji846]
Słyszałam różne teorie co do zbliżeń, typu 'najlepiej co 2gi dzień', co o tym myślicie?
Tak podobno jest dobrze dla plemników, bo mają szansę dojrzeć.
My praktykowaliśmy przytulanki raz na dwa dni, raz dziennie, poczekanie 5 dni do dni płodnych, ale sprawdziło się u nas coś innego. Przytulamy się w dni płodne jak najczęściej. Najwięcej w 1 dzień było 5 razy. Ale staramy się rano, w poludnie i wieczorem... Tym sposobem udało nam się zajść.

EDIT: dodam, że wcześniej rok i 3 mce staran i nic...
 
Ostatnia edycja:
Do góry