reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Czesc dziecwzyny. Dzis poronilam. Wczoraj wyjezdzilam sie po szpitalach. Ciaza biochemiczna 4 tydzien 3 dni. Wyplakalismy sie ale krwawie bez boli. Za tydzien komtrola i przed nami kolejny cykl. Mam nadzieje ze szczesliwy bedzie i tym razem licze na zdrowa ciaze. Ta ktora wlasnie stracilam byla moja 1. Zaszlam w nią w 1 cyklu po odstawieniu antykoncepcji i przeszlam przez okropne przeziębienie. Mysle ze to moglo miec wplyw. Nie zalamujemy sie i idziemy przed siebie. Takie rzeczy sie zdarzają. Pytanie do was w ktorym cyklu zaszlyscie po biochemicznej?
 
reklama
Przykro mi [emoji26] Bądź dzielna kochana !!![emoji847] najwidoczniej organizm nie był jeszcze gotowy . Teraz już będzie lepiej !
Tutaj @Mokosza pisała że dwa msc później teraz właśnie zrobiła test i jest pozytywny [emoji4]
Czesc dziecwzyny. Dzis poronilam. Wczoraj wyjezdzilam sie po szpitalach. Ciaza biochemiczna 4 tydzien 3 dni. Wyplakalismy sie ale krwawie bez boli. Za tydzien komtrola i przed nami kolejny cykl. Mam nadzieje ze szczesliwy bedzie i tym razem licze na zdrowa ciaze. Ta ktora wlasnie stracilam byla moja 1. Zaszlam w nią w 1 cyklu po odstawieniu antykoncepcji i przeszlam przez okropne przeziębienie. Mysle ze to moglo miec wplyw. Nie zalamujemy sie i idziemy przed siebie. Takie rzeczy sie zdarzają. Pytanie do was w ktorym cyklu zaszlyscie po biochemicznej?
 
Czesc dziecwzyny. Dzis poronilam. Wczoraj wyjezdzilam sie po szpitalach. Ciaza biochemiczna 4 tydzien 3 dni. Wyplakalismy sie ale krwawie bez boli. Za tydzien komtrola i przed nami kolejny cykl. Mam nadzieje ze szczesliwy bedzie i tym razem licze na zdrowa ciaze. Ta ktora wlasnie stracilam byla moja 1. Zaszlam w nią w 1 cyklu po odstawieniu antykoncepcji i przeszlam przez okropne przeziębienie. Mysle ze to moglo miec wplyw. Nie zalamujemy sie i idziemy przed siebie. Takie rzeczy sie zdarzają. Pytanie do was w ktorym cyklu zaszlyscie po biochemicznej?
Oj strasznie mi przykro, przytulam mocno.
Niektóre dziewczyny od razu po biochemie zaszły w kolejnym cyklu, więc nie poddawaj się!
 
Czesc dziecwzyny. Dzis poronilam. Wczoraj wyjezdzilam sie po szpitalach. Ciaza biochemiczna 4 tydzien 3 dni. Wyplakalismy sie ale krwawie bez boli. Za tydzien komtrola i przed nami kolejny cykl. Mam nadzieje ze szczesliwy bedzie i tym razem licze na zdrowa ciaze. Ta ktora wlasnie stracilam byla moja 1. Zaszlam w nią w 1 cyklu po odstawieniu antykoncepcji i przeszlam przez okropne przeziębienie. Mysle ze to moglo miec wplyw. Nie zalamujemy sie i idziemy przed siebie. Takie rzeczy sie zdarzają. Pytanie do was w ktorym cyklu zaszlyscie po biochemicznej?
Bardzo mi przykro. To nie musiała być wina przeziębienia, często jest tak, że zarodek miał jakąś wadę i i tak nie było szans na jefo rozwój. Trzymaj się dzielnie. Podobno po ciąży biochemicznej łatwiej zajść, bo utrzymuje sie wyższy poziom hormonów :).
 
reklama
A ja dziewczyny zrobiłam test i od razu przy okazji poleciało bardzo dużo żywej krwi. Test miałam już otwarty także zrobiłam, żeby nie wyrzucać nie zrobionego :laugh2:
Rozpoczynam 1 dc. I idziemy dalej 😉 listopada i tak nie lubię 😉
IMG_20200308_090219.jpg
 
Do góry