reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Mąż ma badanie nasienia, w marcu ma powtórzyć i iść do androloga, ja jestem po Sono-HSG i leczę się na niedoczynność tarczycy. W kwietniu mam iść do ginekologa i wtedy pomyśli co robić dalej, myślę, że kolejny krok to monitoring cyklu. To wszystko tak długo trwa[emoji849]
Niestety ale z własnego doświadczenia wiem ze głowa odgrywa bardzo duża negatywna role. My doszliśmy do ściany w pewnym momencie. Po in vitro ze względu na zle wyniki nasienia męża nie zabezpieczaliśmy się bo byliśmy przekonani ze i tak się nie uda i wtedy właśnie się udało. Wprawdzie nie na długo ale jednak i to tchnęło we mnie znowu nadzieje. Masz racje, walka o dziecko uczy cierpliwości, ale nie poddawajcie się! Sama wiesz ze ta gra jest warta świeczki!!!
 
Dziewczyny, pisaliście o badaniach na cytomegalię i toksoplazmozę. To trzeba na czczo robić? Bo ja praktycznie nie mam szans dotrzeć rano przed pracą do laboratorium, a też bym sobie chętnie zrobiła.
 
Dzisiaj rano stwierdziłam, że mam gdzieś te testy i od następnego cyklu nie robię, a tu wieczorem taka niespodzianka :)
 

Załączniki

  • 20200302_204107.jpg
    20200302_204107.jpg
    561,4 KB · Wyświetleń: 123
reklama
Do góry