reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

A czemu testu nie zrobiłaś? Ja tak czekam na wynik [emoji7][emoji7]
Jesteś taka przekochana zawsze, że szok 😍🙈 Weekend jakoś tak szybko zleciał, do 9 DPO nic dziwnego się w sumie nie działo, dopiero wtedy miałam uklucia tam w środku i uznałam, że nie ma sensu robić testu dzień po :D Później jakoś weekend szybko zleciał, a jak rano dziś wstałam, a termin @ dziś lub w nocy, ew. jutro, to uznałam, że już jak tak daleko dobrnęłam bez testów, to wytrzymam jeszcze dzień lub dwa 😂

Jedyne co to się waham czy robić jutro rano od razu Pinka albo Rossmannowy czy dopiero w środę rano 🤷🏼‍♀️Na razie mega mi duszno tylko i w sumie tyle. Czuję jakbym miała jakieś osłabione mięśnie, ale może to znaczyć wszystko i nic!
 
reklama
Można się cieszyć! GRATULACJE! [emoji7][emoji7][emoji173]
Hej dziewczyny :) proszę o radę 27 stycznia brałam zastrzyk ovitrelle. 10 dni po zrobiłam sobie betę z krwi wynik wyszedł 3.89. Dziś 14 dni po zrobiłam betę również z krwi wynik 48.11 co sądzicie? [emoji4] nie wiem czy już mam się cieszyć?
 
Kochana zrób sobie jutro rano, powinno coś wyjść! [emoji7] A Pinka masz strumieniowego 10 czytań płytowy 20? [emoji4]
Jesteś taka przekochana zawsze, że szok [emoji7][emoji85] Weekend jakoś tak szybko zleciał, do 9 DPO nic dziwnego się w sumie nie działo, dopiero wtedy miałam uklucia tam w środku i uznałam, że nie ma sensu robić testu dzień po :D Później jakoś weekend szybko zleciał, a jak rano dziś wstałam, a termin @ dziś lub w nocy, ew. jutro, to uznałam, że już jak tak daleko dobrnęłam bez testów, to wytrzymam jeszcze dzień lub dwa [emoji23]

Jedyne co to się waham czy robić jutro rano od razu Pinka albo Rossmannowy czy dopiero w środę rano [emoji2372]Na razie mega mi duszno tylko i w sumie tyle. Czuję jakbym miała jakieś osłabione mięśnie, ale może to znaczyć wszystko i nic!
 
Kochana zrób sobie jutro rano, powinno coś wyjść! [emoji7] A Pinka masz strumieniowego 10 czytań płytowy 20? [emoji4]
Strumieniowego, zakładam, że 10, bo to jakaś nowość superhiperekstra czuły. Taki z błękitnym paskiem na opakowaniu. Ale nie było napisanej czułości 🤷🏼‍♀️
 
reklama
Do góry