reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Hej dziewczyny :) proszę o radę 27 stycznia brałam zastrzyk ovitrelle. 10 dni po zrobiłam sobie betę z krwi wynik wyszedł 3.89. Dziś 14 dni po zrobiłam betę również z krwi wynik 48.11 co sądzicie? 😊 nie wiem czy już mam się cieszyć?
Wygląda, że rosnie, idzie w dobrym kierunku, ale dla pewności powtorzylabym jeszcze betę w środę 😉
 
To rób USG. Bo jak dostaniesz kolki nerkowej to będzie masakra. U mnie było tak że przez 2 lata nie wiedzieli co mi jest. Nie mogłam bodziec, normalnie funkcjonować. Dopiero za 5 usg zobaczyli kamienie. Miałam rozbijane i musiałam urodzić niestety... idź za wczasy póki nie masz kolek [emoji4]
Tak, bardzo boli mnie podbrzusze i do lędźwi mnie ciągnie.


Mam nadzieję, kurde w mojej rodzinie problemy z nerkami są bardzo częste:/
Sorki że dopiero odpisuje, czasu wczoraj mi zabrakło:(
Boli okropnie dziś do urologa ide, zobaczę co powie
 
A czemu testu nie zrobiłaś? Ja tak czekam na wynik [emoji7][emoji7]
Dzięki, bardzo mi pomogłaś, dobrze wiedzieć takie rzeczy :) Nie zrobiłam dziś testu, uznałam, że poczekam :D Miesiąc temu przy tym dziwnym cyklu miałam w poniedziałek już plamienia a w nocy z pon na wt krwawienie, więc teraz powinno być podobnie. Wczoraj w nocy miałam właśnie takie ciągnięcia/szczypania w podbrzuszu i kłucie jajników jak na owu, ale wszystko delikatne i raz na jakiś czas. Dziś rano już nic. Zobaczymy co z tego będzie. Co do śluzu to u mnie podobnie zaczął się zbierać dopiero kilka dni temu, a tak to miałam bardzo sucho, a zazwyczaj miałam bardzo dużo śluzu, no ale wiadomo - to o niczym nie świadczy.

Poczekamy jeden dwa dni zobaczymy :D jakoś mam taki wewnętrzny spokój, że ten cykl już się kończy, nawet jak przyjdzie krwawienie, to i tak siè cieszę, że już koniec męczarni tych 14 dni niepewności.
 
Hej dziewczyny :) proszę o radę 27 stycznia brałam zastrzyk ovitrelle. 10 dni po zrobiłam sobie betę z krwi wynik wyszedł 3.89. Dziś 14 dni po zrobiłam betę również z krwi wynik 48.11 co sądzicie? 😊 nie wiem czy już mam się cieszyć? Co sądzicie?
 
Hej dziewczyny :) proszę o radę 27 stycznia brałam zastrzyk ovitrelle. 10 dni po zrobiłam sobie betę z krwi wynik wyszedł 3.89. Dziś 14 dni po zrobiłam betę również z krwi wynik 48.11 co sądzicie? 😊 nie wiem czy już mam się cieszyć? Co sądzicie?
 
reklama
Do góry