reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
To jeszcze nie 100% pewne tak mi się wydaje, bo pewnie jesteś w terminie @ albo przed? Powtórzyłabym za dwa dni, jeśli będziesz tak czuć, że jednak coś się dzieje :)
No za 2 dni niby powinna być. Ale 12 dni po owu potwierdzonej powinno coś wyjść. Tylko że ja to jakimiś chinvzykami z alegro sprawdzałam i nawet nie wiem jaka to czułość
 
A to chyba nie ma co się nastawiać negatywnie, bo plemniki żyją własnym życiem, może miały inne plany niż Wy :D Co do zasady nie trzeba aż tak mocno się starać jak my tu uskuteczniamy, wiele kobiet zachodzi w ciążę właśnie w takich przypadkach jak Ty piszesz, tak po prostu :D Chciałabym tak 😂
Ja też bym się nie obrazila gdyby skończyło się to ciążą 😁
 
Dziękuję, będzie co będzie, a jakby nie było to życie toczy się dalej. [emoji6] Pozytywne nastawienie to połowa sukcesu! Ja też trzymam za was wszystkie kciuki [emoji110]
No za 2 dni niby powinna być. Ale 12 dni po owu potwierdzonej powinno coś wyjść. Tylko że ja to jakimiś chinvzykami z alegro sprawdzałam i nawet nie wiem jaka to czułość
E tam, poczytaj historie innych kobiet, wczoraj czytałam, że dziewczynie wyszło dopiero 20 dpo w teście domowym :D Także 12 dpo to wcześnie, jeśli implantacja była chociażby np. 9-10 dpo, a może być też 11 i 12 dpo.

12 dpo testy wyjdą pozytywne głównie wtedy gdy implantacja była wcześnie, np. 6 dpo 😊
 
@Smerfetka94 A co mówi Twój lekarz w temacie poronień? Sorry za bezpośredniość, ale mam znajoma, która jest w podobnej sytuacji i dostała w końcu skierowanie na jakieś badania by znaleźć przyczynę
 
reklama
@Smerfetka94 A co mówi Twój lekarz w temacie poronień? Sorry za bezpośredniość, ale mam znajoma, która jest w podobnej sytuacji i dostała w końcu skierowanie na jakieś badania by znaleźć przyczynę
Wiesz co powiedzial mi tylko ze do 8 tygodnia ciaza moze sie tak skończyć.
Zobaczymy teraz co bedzie.
Pewnie po następnym razie bedziemy dzialac
 
Do góry