reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Ze swoim jest inaczej [emoji846] Mój W wohole nie był zainteresowany dziećmi, a dla Tolka jest najlepszym tatą na świecie. Cały czas poświęca jemu. Kompa, tv czy telefon bierze dopiero jak ja młodego usypiam. Mi daleko do bycia takim rodzicem jak on, a naprawdę się nie zapowiadało i też się bałam [emoji854] plus w ciąży także nie dotknął alkoholu przez całą moją ciążę. Powiedział że skoro ja się poświęcam to i on może [emoji846]

Właśnie o to mi chodzi. Faceci naprawdę potrafią zaskoczyć.[emoji7]
A jak u Ciebie? Mam nadzieje, ze @ nie ma i jutro zobaczymy piękne cyferki na wyniki bety
 
Mam online właśnie i pewnie, dzisiaj wieczorem i jutro rano będę odświeżać
emoji23.png

Coś już wiadomo??

Beta < 0,5 :(
@ się nie pojawiła :(

Przykro mi :(. Wielka szkoda, że tym razem się nie udało. Nie trać woli do walki, kiedyś przyjdzie i Twój cykl!!

Dziewczyny jutro dzień planowanej @ korci mnie żeby iść zrobić test ale nie wiem czy jest sens? Czekać do rana?

Czekamy na focie :) Lepiej robić z rana - hormonu w moczu bedzie więcej i większa szansa, ze się wybarwi ;) Wieczorem podobno hormonu jest najmniej ;)
 
Coś już wiadomo??



Przykro mi :(. Wielka szkoda, że tym razem się nie udało. Nie trać woli do walki, kiedyś przyjdzie i Twój cykl!!



Czekamy na focie :) Lepiej robić z rana - hormonu w moczu bedzie więcej i większa szansa, ze się wybarwi ;) Wieczorem podobno hormonu jest najmniej ;)

Chyba, ze pol dnia nie sikasz, to wowczas można siknac na test [emoji23][emoji23]
 
reklama
Do góry