reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Nie dali Ci kodu kreskowego z numerem? Ja robiłam w diagnostycę dostałam kod i mialam wyniki on-line tego samego dnia. Sprawdź no :D


😨😨

Jezu!! nie strasz kobieto. Myślałam że sobie coś zraniłaś o TASAK a to miało być inne słowo uff...



Ja miałam ze 3 dni - to zupełnie normalne. Mnie o tym poinformowano.
Haha matko ! Nawet nie zauważyłam że mi słownik zmienił a czytam zanim wyśle wiadomość 😂😂😂 widocznie czasami nie za dokładnie ;)
 
Cześć,
Byłam na podobnym wątku tu na forum, ale wygasł. Przyznam, że za dużo tu postów, żeby wszystko przeczytać, będę śledzić od tego momentu ;).
Staramy się o drugie dziecko, obecnie trzeci cykl, 17 dc. W poprzednim była prawdopodobnie ciąża biochemiczna.
Trzymam kciuki za nas wszystkie :)

No to witamy cieplutko na wątku.

Rozumiem, że w owulkę się pracowało :)

No to teraz przetrwać do terminu @ i niech tu spływają dobre wiadomości!

Dziewczyny korzystajac, ze nas tu tyle chcialabym o cos zapytac... w ogole nie w temacie, tak dla rozluznienia atmosfery wiec jesli ktorejs przeszkadza pytanie to przepraszam..., albo omińcie albo dajcie znac to usune zeby nerwow za duzo nie bylo...
mam dlugie wlosy... bardzo dlugioe. i jeszcze bardziej geste. gestosc taka, ze idac do fryzjera, zazwyczaj mowia ze w zyciu takich wlosow nie widzialy. problem taki, ze wlosy sa jak szczotka druciana... sztywne, po 40 minutach suszenia a nastepnie godzinie prostowania efekt pieknych wlosow utrzymuje sie okolo godziny. po tym czasie wygladam jak mop, moglabym nimi podloge zmywac 😂 😂 😂 doradzicie jakas dobra odzywke? probowalam wszystkiego... jajka, jedwab, tansze odzywki, drozsze odzywki, ze splukiwaniem, bez splukiwania. i dalej sa cholernie przesuszone, matowe i po prostu paskudne :(

U mnie też efekt wyprostowanych i wymodelowanych włosów utrzymywał sie z godzinę może. Kupiłam nawilżający szampon TRESemme (bodajże coś z fioletem) z sieci Rossman. Pięknie pachnie i super nawilża. Są też szampony własnie pomagające przy modelacji.
Generalnie od tej pory kiedy go stosuje włosy mi się utrzymują w ciągu dnia - wiadomo na wieczór efekt czapki robi swoje...
No i nawet przestałam kupować szampon przeciwłupieżowy 🤔 🤔 .Bo niby łupież jest od wysuszonej skóry głowy i trzeba kupować właśnie szampony nawilżające a nie przeciwłupieżowe (które dodatkowo wysuszają).
Spróbować możesz sobie zastosować a nóż pomoże ;)

Moje też po godzinie wyglądały jak ulizany kundel. Po 1 jakbym ich w ogóle nie umyła, po 2 końcówki się kręciły jak u pudla a reszta była prosta (masakra).

Teraz widzę, że ciut dłużej mi się nie przetłuszczają, ale co 2 dni i tak myje ;)
 
Mi jak dawał skierowanie to i tak i tak musiałam zaplacić. To że może Tobie się udało uniknąć opłaty to OK, ale to nie znaczy, że jeste tak wszędzie :) U mnie robią tylko za free w szpitalu na oddziale/IP.

Aga, to nie kwestia tego czy mi się udało czy nie a o fakt że jest możliwość finansowania tego badania z NFZ - to reguluje MZ a nie mój czy Twój lekarz - oczywiście jeśli skierowanie wypisuje prywatny lekarz to nie, ale z NFZ jak najbardziej.
Ja informuje tylko dziewczyny, że generalnie jest możliwość finansowania tego badania :)
Opieka medyczna prywatna również ma zazwyczaj te badania w pakietach.
 
reklama
Do góry