reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dziewczyny mam pytanie bo ja już wariuje, zawsze przed okresem miałam mokre dni, takie jak w owulacje, a teraz susza... a mówią, ze właśnie w ciąży ma się tak mokro,a ja nic 🙈
 
reklama
@Rudaa94 gratulacje [emoji173]

Wrzuć jeszcze raz ten test z wczoraj bo teraz się nie dokopie i taka piękna beta przy prawie nie widocznym teście bo dziewczyny pisały ze jest jakiś cień chyba go ominelam. Gratuluję no to 3m dziewczyną się udało od wczoraj [emoji7]
Prosze bardzo :) prawie 1000 postow temu znalazlam :)
tapatalk_1580142413743.jpeg
 
Dziewczyny zwolnijcie tempo 30 stron chyba dziś nadrobilam od rana 🤔
Byłam dziś na monitoringu dziś 7dc a ja mam 12 pęcherzyków uhuhuhu 5 dużych ponad 10mm i w tym dwa 12mm . Czułam ze tam się coś po tym CLO dzieje bo mnie jajniki bardzo bolały. Lekarz mówił ze jak będzie 5 dominujących żeby się nie starać z tad właśnie się bierze 4raczki 5cio rączki itd . Ale jak liczyła ile jest tych dużych to od razu mi się gęba uchachala . Nie wiem jeszcze ile pęknie z tego oby z 3 😍 tak bym chciała .
O matko, to jak w Polsce będą kolejne sześcioraczki, to już wiemy gdzie Was szukać 😂 A tak serio to trzymam kciuki 😍
 
reklama
Moja wiara już ulatuje. Mój kres jest blisko. Nie daje rady...

Czas poszukać sobie mieszkania i odpuścić... tak po prostu. [emoji20] [emoji20]

Nie mam na to już sił!!
Kochano Myślisz nad rozstaniem? Widzę, że jesteś u kresu wytrzymałości...

Może się nie udaje bo jesteś pod presją :/
 
Do góry