reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Ja mam taka sama kreseczke i w duszy już skacze z radości [emoji16][emoji16]
Na kiedy masz termin @ ?
Hej Dziewczyny!
Dołączam do Was kochane.. od 2 lat z mężem staramy się o dziecko... od wczoraj robię testy i wychodzą po paru minutach bardzo blade drugie kreski. Myślicie że to może być wczesna ciąża? Pozdrawiam!!! Zobacz załącznik 1072417
 
reklama
@ForgetMeeNot przedawkowanie powoduje autyzm u dziecka . Gdy kobieta zażywa dawkę 0.4 to jest jak najbardziej odpowiednia dawka jeśli jest ona 5mg ! To trzeba to kontrolować co 6tyg mi po 6tyg wzrosło tak ze japierdziele. Juz podaje KWAS FOLIOWY 3,89- 26,80 to są normy ja po 6tyg brania folic acid metylowany 5mg miałam kwas foliowy 35,50 nie brałam miesiąc wróciłam do dawki 0,4 . Trzeba uważać z kwasem foliowym tym najmocniejszym 5mg
 
Dziewczyny udzielily mi sie wasze sny ck pisalyscie ostatnio mam nadzieje ze wam sie wysnia te dwie kreski, mj sie wlasnie dzisiaj sjily se mialam dwie kreski😂zryta glowa nie raz snilo mi sie ze mialam bibaska albo bylam w ciazy ale dwie kreski to nie, chyba ze to beda kreski z testu owulacyjnego robie w poniedzialek moze beda dwie 😂
 
Bardzo Ci Kochana dziękuję, choć dla mnie dwie kreski to niestety tylko kreski, bo wiem że to będzie dopiero początek kolejnej ciężkiej walki.. Choć mocno wierzę, że tym razem już musi się udać, bo nie wiem czy więcej udźwignę..
Nie znam Twojej historii ale tak dobrze Cię rozumiem.. Ja co prawda jeszcze czekam na te dwie kreski ale cały czas myślę dokładnie tak jak Ty. Ale skoro trzeba będzie walczyć to tak zrobimy! [emoji4] A na ten moment trzeba nauczyć się myśleć pozytywnie bo w przeciwnym razie oszalejemy że strachu...
 
Ja mam taka sama kreseczke i w duszy już skacze z radości [emoji16][emoji16]
Na kiedy masz termin @ ?
KOCHANA... Juz 3 dni mi się spóźnia... 🤐 chociaż nie raz miałam przesunięcia i to spore ale tym razem czułam coś innego... No i zrobiłam 3 testy, na każdym z Nich jest identyczna kreseczka
 
U mnie WGL pierwszy raz widziałam taka kreske przy naplywaniu moczu. Może ten test jakiś taki ciilowu i zawsze z nim się tak dzieje. Nie mam pojęcia teraz na nim jest cień Ale ja tym cholernym testom już nie wierzę [emoji23]
Dziękujemy [emoji7][emoji7][emoji7]Tak myślę, możesz uciekać na oczekujące... Mi taka znikająca kreske zawsze pokazuje Bobo, wraz z napływaniem moczu na plytke po czym za chwilę znika. Ale i tak zawsze mam nadzieję jak ja widzę [emoji85]Ja po takim dostałam @[emoji19], oby u Ciebie zwiastował ciąże [emoji12]
 
reklama
Do góry