reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
W ogóle dziewczyny szacun że macie jaja na tyle żeby obserwować test od początku. Ja maczam, a później rzucam w kat i biegnę do pokoju żeby nic nie zobaczyć [emoji1787] a później się czaje kilka minut, żeby w ogóle spojrzeć [emoji6]
 
Ja tam patrzę od razu. Dzisiaj gdybym nie spojrzała nawet bym nie wiedziała że były takie 2 wyraźne krechy [emoji4] Ale co z tego jak został cień [emoji23][emoji23][emoji23] W dupe z tymi testami. Kurde zrobiłam bo chciałam wiedzieć czy mogę sobie dzisiaj dygnac winko [emoji23]
W ogóle dziewczyny szacun że macie jaja na tyle żeby obserwować test od początku. Ja maczam, a później rzucam w kat i biegnę do pokoju żeby nic nie zobaczyć [emoji1787] a później się czaje kilka minut, żeby w ogóle spojrzeć [emoji6]
 
Dziękujemy [emoji7][emoji7][emoji7]Tak myślę, możesz uciekać na oczekujące... Mi taka znikająca kreske zawsze pokazuje Bobo, wraz z napływaniem moczu na plytke po czym za chwilę znika. Ale i tak zawsze mam nadzieję jak ja widzę [emoji85]Ja po takim dostałam @[emoji19], oby u Ciebie zwiastował ciąże [emoji12]
U mnie dopiero 12dc takze lrpirj zeby hyla owulacja ale zobaczymy i jak nic nie bedzie tk chociaz niez@ sie nie przedluzy.
 
Hahahah [emoji23][emoji23][emoji23] Nie wiem ten telefon jest jakiś nieogarniety bo nie raz wpisuje i zmieniam słowo to i tak wskakuje mi inne. Jak pisze na szybko np w pracy to nie mam czasu czytać potem takie cuda wychodzą [emoji23][emoji23] Niby marka telefonu ta sama A już słownik inny [emoji23][emoji23][emoji23]
Czasami jak czytam jakiś post i widzę mega śmieszne błędy to nie musze sprawdzac kto jest autorem bo to wiem- Verona26 [emoji1787][emoji1787]
 
reklama
Pewnie masz włączone autozastępowanie słów, musisz to wyłączyć
Hahahah [emoji23][emoji23][emoji23] Nie wiem ten telefon jest jakiś nieogarniety bo nie raz wpisuje i zmieniam słowo to i tak wskakuje mi inne. Jak pisze na szybko np w pracy to nie mam czasu czytać potem takie cuda wychodzą [emoji23][emoji23] Niby marka telefonu ta sama A już słownik inny [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Do góry