reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
No niestety ☹️ mam rodzinę na Mazurach i gdybym zaszła w ciążę miałabym w końcu czas by móc ich odwiedzić ale kurde strach bo przecież może przyjść kontrola [emoji849] ponoć w takich przypadkach należy mieć zaświadczenie od lekarza, że zaleca on wyjazd i stan kobiety na to pozwala. Wysyłać te papiery do ZUS i pracodawcy. Przecież to chore jest lekko. Ja rozumiem, że l4 to l4 ale żeby nie moc do rodziny pojechać?

W domu musisz być jak masz leżące l4 jeśli nie masz leżącego to możesz jechać do rodziny nie przesadzajmy. Chodzi o to żeby ZUS nie skontrolował cię podczas imprezy z tańcami, na wakacjach za granica itp.
 
No nietsey prywaciarze tak robią. Porażka. Dzięki Bogu że ja mam wszystko liczone z premią bo jakbym miała robić za najniższą krajową i to jeszcze bez premii to na starość żeby w ścianę bym włożyła [emoji58]
u mnie polowa znajomych., ktorzy pracuja u prywatnych przedsiebiorcow lub w sklepach maja na umowie najnizsza krajowa. tyle na konto a reszta w kopercie. przeciez to jest poj****ne!!! pracodawcy zabezpieczaja sie w ten sposob wlasnie miedzy innymi przed L4. do tego odprowadzaja mniejsze skladki. a potem sie dziwic ze emerytowi nie starcza pieniedzy na zycie i leki jak emerytura najnizsza
 
reklama
Kłucia chyba sa normalne w ciazy, za bardzo sie stresujesz.. Wydaje mi sie ze ta beta sie ruszy spokojnie
Wiem,nie moge przestac o tym myslec.
Bylam pewna ze wczorajsza beta urosnie ladnie.
Teraz juz nawet nie wiem czy mdli mnie z nerwow czy to objaw ciążowy.
Nawet bol piersi mnie przeraza
 
Do góry