reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
50 dzień cyklu, ale 10 dni temu testy owulacyjne miałam pozytywne.
kochana 10 dni po owulacji moze byc jeszcze za wczesnie na bete. ja dokladnie wiem kiedy zaszlam... 23 pazdziernika mialam owulacje. wyszlo z testow i potem z badania usg. 30 pazdziernika bylam na usg w celu potwierdzenia, ze wszytsko oczyscilo mi sie po poronieniu, ktore mialam 30wrzesnia. pani doktor zlecila bete, 31 zrobilam. wynik ponizej 0,1. powiedzialam jej wtedy, ze chyba trafilismy na owulacje nie uwazajac, powiedziala, ze co ma byc to bedzie :) kolejna bete zrobilam 5 listopada czyli 14 dni po owulacji, wyszla 36. takze, poczekaj jeszcze spokojnie, nie przekreslajac wszystkiego...
 
Czy któraś z was ma może zdjęcia swoich testów owulacyjnych z rozpiska na dni cyklu? W sensie test np 10 dc i fotka jak wyglądał i tak aż do końca owulacji? Teraz robię je tylko tak wyrywkowo sobie ale chciałabym zobaczyć jak to u was wyglądało i w którym dc zaczęłyście robić je reguralnie. Robiłyscie tylko jeden raz w ciągu dnia czy dwa razy dziennie?
Ja mam tylko takie
 

Załączniki

  • IMG_20200114_205947_HDR.jpg
    IMG_20200114_205947_HDR.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 89
kochana 10 dni po owulacji moze byc jeszcze za wczesnie na bete. ja dokladnie wiem kiedy zaszlam... 23 pazdziernika mialam owulacje. wyszlo z testow i potem z badania usg. 30 pazdziernika bylam na usg w celu potwierdzenia, ze wszytsko oczyscilo mi sie po poronieniu, ktore mialam 30wrzesnia. pani doktor zlecila bete, 31 zrobilam. wynik ponizej 0,1. powiedzialam jej wtedy, ze chyba trafilismy na owulacje nie uwazajac, powiedziala, ze co ma byc to bedzie [emoji4] kolejna bete zrobilam 5 listopada czyli 14 dni po owulacji, wyszla 36. takze, poczekaj jeszcze spokojnie, nie przekreslajac wszystkiego...

Jej, dałaś mi nadzieje, bo jeśli testy owu mnie nie oszukały to dziś mam 8-9dpo, a ba new pisałam bo na testach ciążowych coś widać i to od razu, a nie po czasie [emoji846]
Dziękuje
 
Niestety różnie może być... aczkolwiek to nie jest tak że zawsze musiało być takie nasienie, jak w tym ostatnim wyniku.
Przeanalizujcie ostatnie 2.5mc czy mąż nie był chory, gorączkował, miał jakiś zabieg etc. Bo to wszystko ma znaczenie na wynik. Da się poprawić jakość nasienia także głowa do góry, czasami wystarczy poprostu dodatkowa suplementacja, badania powtórzyć za 3mc, a w międzyczasie koniecznie androlog.
Nie załamuj się!!!🤗
Dziękuje za takie wsparcie 😘
 
Jej, dałaś mi nadzieje, bo jeśli testy owu mnie nie oszukały to dziś mam 8-9dpo, a ba new pisałam bo na testach ciążowych coś widać i to od razu, a nie po czasie [emoji846]
Dziękuje
U mnie nic na testach nie widać a mam nadzieję ,ja jestem jakieś 6-7 dpo . Jeszcze zobaczymy grube dwie kreski zobaczysz :)
 
reklama
Do góry