reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

No w sumie mnie też męczy od owulacji. Raz bardziej raz mniej, ale teraz już po terminie także takie bóle to tylko alarm. Już nawet wkładka w ruch poszła a chłop się cieszy jak głupi już... i jak tu nie zwariować...

Pamiętam jak przy 1 ciąży pojechałam 1 raz na IP (plamiłam a ciąża była potwierdzona) a chłop taki stres. Weszliśmy na poczekalnie IP (cały korytarz) proszą mnie bym się zarejestrowała. Ok zostawiam kurtkę i duperele, biorę dokumenty wchodzę (na drzwiach wielkimi literami prosimy panów o pozostanie w poczekalni czy cos w tym stylu), doszłam do położnej a ona ale bardzo proszę pana o wyjście 😂 😂 nawet się nie zorientowałam, że on z tymi tobołami za mną wszedł i chciał wszystkiego słuchać... :-D:-D.
Nie zauważył pewnie napisu z tych emocji:).W sumie fajnie masz, większość chłopów by zwiala i wolała czekać pod szpitalem ;)
 
reklama
Hej Dziewczyny. Czytałam tutaj kilka razy że ktoś zauważył wyciek z piersi i pewnie ma podwyższoną prolaktynę. Jakiego rodzaju to jest wyciek?
Ja mam jeden wklęsły sutek i w sumie od lat jak go "wyciskam" to jest tam trochę gęstej wydzieliny, białej. Kiedyś ginka mi tylko powiedziała że muszę sutek wyciągać na wierzch jakby i czyścić tą wydzieline i nic nie mówiła że to może być od prolaktyny albo jeszcze od czegoś innego.
Czytałam też że przy podwyższonej prolaktynie to zazwyczaj się nie ma okresu albo rzadko jest okres więc nie wiem czy coś z tym robić czy na razie nic 😬
Mam okres w miarę regularnie po antykoncepcji. Z badań póki co robiłam tylko tsh.
A robiłaś może badanie usg piersi? Kiedyś czytałam, że taki wklesly sutek może zwiastowac coś niedobrego,ale może to normalne? Ale Mogę być trochę przerwazliwiona, bo mama miała raka piersi 🤨
 
Hej Dziewczyny. Czytałam tutaj kilka razy że ktoś zauważył wyciek z piersi i pewnie ma podwyższoną prolaktynę. Jakiego rodzaju to jest wyciek?
Ja mam jeden wklęsły sutek i w sumie od lat jak go "wyciskam" to jest tam trochę gęstej wydzieliny, białej. Kiedyś ginka mi tylko powiedziała że muszę sutek wyciągać na wierzch jakby i czyścić tą wydzieline i nic nie mówiła że to może być od prolaktyny albo jeszcze od czegoś innego.
Czytałam też że przy podwyższonej prolaktynie to zazwyczaj się nie ma okresu albo rzadko jest okres więc nie wiem czy coś z tym robić czy na razie nic [emoji51]
Mam okres w miarę regularnie po antykoncepcji. Z badań póki co robiłam tylko tsh.

U mnie sączyła się tak jakby siara
 
reklama
Do góry