reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny to możliwe, ze test 6-7 dpo coś pokaże? Zrobiłam dzisiaj jeden rano i był cień cienia, po południu byłam w rossmanie i drugi test, zupełnie inny robiłam o 16 obok razu pojawiła się delikatna, ledwo widoczna kreseczka. Na zdjeciu tego nie da się uchwycić, ale test wrzuce.
To mój 49dc, jestem niemal pewna, ze owulacje miałam 9-10.01.
No tak pokręconego cyklu nie miałam. Czuje się tez inaczej od dwóch dni, a dziś wręcz wybitnie czuje takie rozpieranie w środku i tak jakby mi tam na dole wszystko zdrętwiało
Jutro powtórzę test i w sobotę skocze na betę.
IMG_6872.JPG
 
... Pierwszy raz kiedy w okolicach owu nic nam nie wyskoczyło. Choroby, teściowe i inne... To nie wyskoczyło owu... [emoji45] Test owu negatywny. Zawsze 19dc był gruby pozytyw. Ku**** cały zapał w dupe. Jestem wściekła bo to był mój ostatni test więc nawet nie będę wiedziała czy się przesunęła czy co... [emoji45][emoji45][emoji45][emoji53]
To trzeba testować praktycznie 😁 co 2-3 dni zaciągać faceta na figle i może się uda 😁✊😘
 
Dziewczyny to możliwe, ze test 6-7 dpo coś pokaże? Zrobiłam dzisiaj jeden rano i był cień cienia, po południu byłam w rossmanie i drugi test, zupełnie inny robiłam o 16 obok razu pojawiła się delikatna, ledwo widoczna kreseczka. Na zdjeciu tego nie da się uchwycić, ale test wrzuce.
To mój 49dc, jestem niemal pewna, ze owulacje miałam 9-10.01.
No tak pokręconego cyklu nie miałam. Czuje się tez inaczej od dwóch dni, a dziś wręcz wybitnie czuje takie rozpieranie w środku i tak jakby mi tam na dole wszystko zdrętwiało
Jutro powtórzę test i w sobotę skocze na betę.
Zobacz załącznik 1069115

Mam nadzieje, że jutro będzie coś wyraźniej.

W takim razie betę zrobimy w tym samym dniu 💪 Musi być dobrze!
 
reklama
Do góry