reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Dziękuję za te foto. Z ciekawosciu kupiłam testy i stwierdziłam ,że zrobię.Aktualnie jestem w 11 dc przy cyklach 27-28 dc. Blada kreska kontrolna.A wg flo w piątek owulacja ehhh

Spoko ;) ja w tym cyklu pierwszy raz tak robiłam te testy . Nigdy wcześniej nie używałam.

Aplikacje flo trzymam aby mieć podgląd na długość cykli ... Poza tym moim zdaniem jest beznadziejna
 
Czesc dziewczyny
:)
mozna dolaczyc?
Z mezem staramy sie o dzidziusia juz 11 cykli.
W tym miesiacu 7dpo mialam jednorazowe bezowe plamienie co natchnelo mnie nadzieja ktorej juz ostatnimi czasy nie mialam. Wytrzymalam z testem do 25 dnia i niestety jedna krecha
:(
moze jednak za wczesnie zatestowalam? Tym bardziej ze test z popoludnia, ale specjalnie prawie nic nie pilam w ten dzien od rana. Cykle mam 28-29dni. Dzisiaj 26 dzien i znow bylo jednorazowe plamienie, tzn. taki bezowo-brazowy sluz tylko na papierze. Juz myslalam ze to @ sie rozkreci bo test przeciez negatywny ale to jednak jeszcze nie okres. Juz nie wiem czy miec nadzieje ze moze sie udalo? Jak sadzicie? Brzuch boli jak na okres....
:/
 
Dziewczyny, czy wiecie może, czy jest jakiś inny powód aby beta była wyższa niż to 0.1?🤔 Tak się zastanawiam, bo kiedyś miałam wynik 5 coś tam, i zaczęłam mieć plamienie, śluz zabarwiony jakby zeschła krwią, poleciałam do gin. Ona powiedziała powiedziała że nic tam nie widzi. I dostałam okres.
I tak się zastanawiam czy jest jakaś inna opcja podwyższonego wyniku bety, czy tylko samoistne poronienie? Wykluczając od kors te wszystkie choroby które opisują w necie 🤔🤔🤔
 
Do dnia @ masz jeszcze 3 dni. Na spokojnie zrób jutro tets o czułości 10 Ale z porannego moczu [emoji4]
Czesc dziewczyny
:)
mozna dolaczyc?
Z mezem staramy sie o dzidziusia juz 11 cykli.
W tym miesiacu 7dpo mialam jednorazowe bezowe plamienie co natchnelo mnie nadzieja ktorej juz ostatnimi czasy nie mialam. Wytrzymalam z testem do 25 dnia i niestety jedna krecha
:(
moze jednak za wczesnie zatestowalam? Tym bardziej ze test z popoludnia, ale specjalnie prawie nic nie pilam w ten dzien od rana. Cykle mam 28-29dni. Dzisiaj 26 dzien i znow bylo jednorazowe plamienie, tzn. taki bezowo-brazowy sluz tylko na papierze. Juz myslalam ze to @ sie rozkreci bo test przeciez negatywny ale to jednak jeszcze nie okres. Juz nie wiem czy miec nadzieje ze moze sie udalo? Jak sadzicie? Brzuch boli jak na okres....
:/
 
reklama
Do góry