reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Oby :) a z Tobą wszystko ok? :)

Niemam pojecia. Po wynikach męża biorę się za swoje badania. Ostatnie badania poziomu hormonòw miałam z 3 lata temu. Wtedy wszystko wyszło mi ok. Teraz jedynie co mnie nie pokoi to moje cykle. Są strasznie nie regularne. Mieszkaliśmy wczesciej za granicą. Człowiek nie chodził po lekarzach. Teraz już na stałe w Polsce wiec trzeba się wziasc za siebie trochę. I sprawdzić gdzie leży przyczyna . Bo 5 lat bez zabezpieczenia i nie mieć, ,wpadki`` to już podejrzane .
 
Niemam pojecia. Po wynikach męża biorę się za swoje badania. Ostatnie badania poziomu hormonòw miałam z 3 lata temu. Wtedy wszystko wyszło mi ok. Teraz jedynie co mnie nie pokoi to moje cykle. Są strasznie nie regularne. Mieszkaliśmy wczesciej za granicą. Człowiek nie chodził po lekarzach. Teraz już na stałe w Polsce wiec trzeba się wziasc za siebie trochę. I sprawdzić gdzie leży przyczyna . Bo 5 lat bez zabezpieczenia i nie mieć, ,wpadki`` to już podejrzane .
Rzeczywiście może być coś na rzeczy, powiem Ci z własnego doświadczenia, że warto zbadać prolaktynę, tsh ft3 ft4 :)
 
Dziękuję za odpowiedź. Juz miałam mojego do apteki wysyłać :-D ale jednak poczekamy do tego 9 stycznia. Wole żeby zrobił jak juz to konkretne te badania :-)
No w sumie to zależy, bo nie każda apteka ma a koszt to 70 zł. A badania w lab od 120 do 270, różnie się na to patrzy a jeszcze inaczej ma się do tego jak by wyszedł wynik negatywny i zaraz stres bo zglowy nagle wypada że jeśli jest mniej niż 15ml i tak się zaś ludzie męczą nerwowo
 
reklama
Przy pco nie muszę mówić że okres moze sie nie pojawiać sam i musze wywolywac. Aktualnie 115dc
Takie długie masz, ja mam pcos ale nie mam aż takich długich cykli ale ostatnio mam trochę dłuższe, miałam narazie przez dwa cykle leki żeby mieć owulacja A teraz czekam na @ żeby iść na badania hormonalne
 
Do góry