reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Dziękuję za odpowiedź [emoji846] super. Mi to bardzo odpowiadało

Pewnie, ze to jest do re rozwiązanie :) badań w ciąży jest cała, nie daj Boże jak się dodatkowo coś dzieje, coś wyjdzie w trakcie. Można zbankrutować. A tak, może mniej wygodnie, bo czasem wizyty x2, ale większych minusow tego rozwiązania nie znalazłam
 
Ogólnie pisałam teraz do mojej przyjaciółki jak to ona miała. I mówi że poszła do rodzinnego z beta i upał jej zwolnienie z kodem B A później dostała kontynuację od gina
Jeśli Ci zależy na L4 100% płatnym to wystarczy że w dniu doniesienia zaświadczenia o byciu w ciąży do pracy lub zaświadczenia o porodzie i pójściu na urlop macierzyński dopiszesz że prosisz o wyrównanie wysokości wypłacanego L4 za okres od do z uwagi na to że byłaś w ciąży więc przysługowalo Ci płatne 100% a nie 80%. Oczywiście musisz mieć zaświadczenia od gin od kiedy do kiedy byłaś w ciąży .
 
reklama
Ooo a jak jest na nieokreślony to co? Nie mogą?



Wow, ale śliczna druga kreseczka i jaka wyrażna super :) Mam nadzieje, że to piękny wstęp do dobrych wieści. Lecisz na bete?



To nie jest tak, że musisz. Ale niestety przebywając na L4 mogą Ci podziękować. To samo jeżeli Ci się umowa skończy przed 12 tyg to nie muszą Ci jej przedłużać - głupie to jest jak dla mnie, ale tak jest.



Rany! Mogła to powiedzieć jakoś subtelniej... Czy Ci lekarze serca nie mają czy co? Ja pierdziele...
Trzymaj nam się tu koleżanko... Może jeszcze znajdzie się jakieś wyjście, albo może to skonsultowac jeszcze z kimś innym? Pomyśl.
No miałam właśnie iść skonsultować ale dziś zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytwny, w co jeszcze do tej pory nie wierzę... Ale beta zrobiona, czekam na wynik 💪
 
Do góry