reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Mi pokazuje 3t6d więc prawie 4. Tak więc musiałabym mieć zwolnienie na 2.5 tyg od rodzinnego
mi tez rodzinny wypisala od razu z kodem B, mialam zapalenie oskrzeli, poszlam po antybiotyk, wiec powiedzialam jej od razu, ze jestem w ciazy... ale jak powiesz, ze nie chcesz B to nie musi wpisac, wpisze cokolwiek innego. mnie zapytala w ktorym jestem tygodniu, dala zwolnienie na 15 dni i pozniej kazala pojsc do ginekologa, wiec akurat bylo juz widoczne serduszko i moja ginekolog potwierdzila ciaze, zalozyla karte ciazy i wypisala mi zwolnienie bo wymiotowalam po 8-10 razy dziennie. az mi plomba w zebie zaczela sie ruszac :(
 
reklama
Ja tez dzis 11 dpo, wczoraj na tescie jakis cien. Dzis beta... i stres jak diabli
O której będą wyniki?

teoretycznie lekarz ma obowiazek zalozyc karte ciazy i powinien zrobic to na pierwszej wizycie gdy potwierdza ciaze, czyli uwidoczni zarodek z bijacym serduszkiem.
Teoretycznie tak ale chyba zależy na jakiego lekarza się trafi. Ja trafiłam w pierwszej ciąży do takiej wrednej baby, że nawet usg zrobiła mi przez brzuch a nie dopochwowo i jeszcze wyskoczyła z głupim tekstem że coś tam pika ale ona nie widzi dokładnie 😤
 
Ola mam nadzieje ze szybko... ale pewnie 13-14
O której będą wyniki?


Teoretycznie tak ale chyba zależy na jakiego lekarza się trafi. Ja trafiłam w pierwszej ciąży do takiej wrednej baby, że nawet usg zrobiła mi przez brzuch a nie dopochwowo i jeszcze wyskoczyła z głupim tekstem że coś tam pika ale ona nie widzi dokładnie [emoji36]
 
reklama
O której będą wyniki?


Teoretycznie tak ale chyba zależy na jakiego lekarza się trafi. Ja trafiłam w pierwszej ciąży do takiej wrednej baby, że nawet usg zrobiła mi przez brzuch a nie dopochwowo i jeszcze wyskoczyła z głupim tekstem że coś tam pika ale ona nie widzi dokładnie 😤
masakra z tymi lekarzami... mi do 11 tygodnia robila dopochwowo, pranatalne mialam w 12+5 juz przez powloki brzuszne. a teraz robi mi przez brzuch ale dopochwowo sprawdza szyjke i lozysko czy wszystko ok.
 
Do góry