reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Ale mam klocie w jajnikach. Od ok 2h. Aż się zwijam w pół. Raz jeden raz drugi. A na t-time pozuje mi dzisiaj że mogłabyc
Domniemana implantacja [emoji848]
Mnie od samego rana naparza ból podobny do @ ... Teraz mam wrażenie że prawy jajnik wpadł do pachwiny i boli jak chodzę !
Oooooo, a jak? [emoji846][emoji846][emoji846]
Testowałas? Nie było mnie 1,5 dnia i 850 postów. Nie nadrobię. No way.
Macie dziewczyny tempo [emoji16][emoji16][emoji16]
Testowałam w środę i czwartek i były negatywy. Jak do jutra nie rozkręci się @ ponawiam próby wypatrzenia dwóch kreseczek 🤩
Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa, ale chce dołączyć, bo jak czytam Wasze komentarze to wiem ,ze nie tylko ja mam ten problem. Jest to moja pierwsza ciąża. Jestem w 10 tygodniu, pecherzyk osiągnął już wielkość 14.5mmx13mm. Wczoraj moj lekarz przekazał nam wiadomość, że nietsety nic już z tego nie będzie. Za 2 dni mam zgłosić się do szpitala na poronienie. Bardzo bym chciała, żeby macica oczyscila sie od razu po tabletach ,aby uniknąć łyżeczkowania. Macie jakies specjalne rady co do pobytu w szpitalu?
Czy warto kupić np takie majtki z fizeliny dla ciężarnych, w razie gdyby zaczęło się mocne krwawienie? Koszula czy piżama? Czy na sali trafiają się podobne przypadki ,czy to głównie kobiety w ciąży? Ile dni lezalyscie w szpitalu? Jakie samopoczucie po narkozie?
Cześć ! Niestety nie pomogę ale bardzo mi przykro z powodu Twojej straty. Przesyłam przytulasy !

Dziewczyny, która testuje w weekend?
U mnie dopiero 3dc, pierwszy pełny cykl na metforminie.
Jutro mam wizytę u gina, pechowo w trakcie @ [emoji52][emoji52][emoji52][emoji31][emoji31][emoji31]
Ja! Ja!
Ja śpię na zawołanie [emoji42] Jutro testuje [emoji57]
No to graba ! Testujemy razem :D

Ej miałam tu jeszcze mieć cytat o piciu😅 w każdym razie ja wieczorem popijam kieliszeczek nalewki własnej roboty albo wina półwytrawnego. Nie ma co wariować. Jak zobaczę dwie krechy to nie tknę % ale dopóki test negatywne to bez przesady :)

Odnośnie nakręcania się objawami to ja staram się nie . Ale...... Poważnie dziwnie ten brzuch boli :( niby na @ ( która ma niby być jutro) ale nie do końca jak na @ ... Na tą chwilę na wkładce nie na śladu @ i niech tak zostanie? Akysz! 🤓🙃🙃🙃
 
reklama
Mi w pierwszej ciąży coen cienia cienia w 8dpo właśnie się pokazał, a mieszkam na Porebie, chociaż w zasadzie administracyjne to już weglinek zaraz przy pętli na Granitowej. A Ty? [emoji846]
Pewnie się nie raz miałyśmy z nosem w telefonie i nie wiedzialysmy że z nosem w tym samym forum [emoji6] to jesteś taka najprawdziwsza sasiadka [emoji854]
 
Dziewczyny, która testuje w weekend?
U mnie dopiero 3dc, pierwszy pełny cykl na metforminie.
Jutro mam wizytę u gina, pechowo w trakcie @ [emoji52][emoji52][emoji52][emoji31][emoji31][emoji31]
Hej, ja też na metforminie ze względu na IO. Pierwszy cs za mną ale chyba nic z tego [emoji53] To chyba dzięki metforminie mam w miarę regularne cykle, a mój organizm bardziej daje mi znać o owulacji [emoji4]
 
może może tak być świat jest mały . Długo jesteś już w UK . Długo się staracie?
A jeśli chodzi o cytologie w UK to tak dokładnie dostaje się patyczek na samym końcu wata! Taki jak do ucha tylko dłuższy i każda sobie samej w toalecie zrobić ! Gdzie nie wolno tam wkładać niczego z waty. Porażka ja mam doświadczenie tu duże ze szpitalem itp bo tam jeździłam często bo miałam dwa poronienia. Posiłek spoko wybrałam z menu dostałam dwa yogurty banana jabłko zupę mąż przyszedł w odwiedziny to i jemu też się cały obiad dostał kompot sok z kartonu 100% soku lody na deser to akurat wypas

Ja mialam juz kilka cytologili tutaj. I kazda mialam zrobiona szczoteczka. ! [emoji33][emoji33]
 
reklama
Do góry