reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
A jak tam w pracy? Koleżanka coś powiedziała? Kierownik?
Koleżanka nic nie mówiła, ale kierownik zadzwonił do mnie dzisiaj zapytać czy jestem w ciąży, powiedziałam, że nie i bardzo spanikowałam, a on na to, że szkoda, bo dziecko to skarb i że może czas najwyższy. Mega głupia rozmowa.
Jednak nie uważam, żeby to było szczere z jego strony, bo już na środę mam nadgodziny w pracy:/
 
[emoji2956][emoji2956][emoji2956][emoji2956][emoji2956]
Dziewczyny przepraszam że dopiero teraz wróciłam po 21 zanim ogarnęłam młodego to była prawie 22 [emoji85] już pisze co i jak.
Ten okres w grudniu to było widocznie takie długie plamienie bo fasolka ma 1,42cm i wygląda na 7+5 tc. Kamień z serca. Serduszko biło [emoji7] Dawno nie czułam takiej ulgi. Takim sposobem zostałam sierpniówka [emoji85]
 
Dziewczyny przepraszam że dopiero teraz wróciłam po 21 zanim ogarnęłam młodego to była prawie 22 [emoji85] już pisze co i jak.
Ten okres w grudniu to było widocznie takie długie plamienie bo fasolka ma 1,42cm i wygląda na 7+5 tc. Kamień z serca. Serduszko biło [emoji7] Dawno nie czułam takiej ulgi. Takim sposobem zostałam sierpniówka [emoji85]

Gratulacje kochana ! 😍🥰
 
Dziewczyny przepraszam że dopiero teraz wróciłam po 21 zanim ogarnęłam młodego to była prawie 22 [emoji85] już pisze co i jak.
Ten okres w grudniu to było widocznie takie długie plamienie bo fasolka ma 1,42cm i wygląda na 7+5 tc. Kamień z serca. Serduszko biło [emoji7] Dawno nie czułam takiej ulgi. Takim sposobem zostałam sierpniówka [emoji85]
Ale wieści 😍 gratulacje kochana!
 
Koleżanka nic nie mówiła, ale kierownik zadzwonił do mnie dzisiaj zapytać czy jestem w ciąży, powiedziałam, że nie i bardzo spanikowałam, a on na to, że szkoda, bo dziecko to skarb i że może czas najwyższy. Mega głupia rozmowa.
Jednak nie uważam, żeby to było szczere z jego strony, bo już na środę mam nadgodziny w pracy:/
No to strasznie słabo ☹️ choć może mówił szczerze ale nie chciał drążyć tematu? To raczej była mało komfortowa sytuacja dla Ciebie jak i jego więc może wolał już nie ciągnąć tematu po prostu... Najważniejsze, że nie wyjechał z postawa "Pani już podziękujemy" 😉
 
Dziewczyny przepraszam że dopiero teraz wróciłam po 21 zanim ogarnęłam młodego to była prawie 22 [emoji85] już pisze co i jak.
Ten okres w grudniu to było widocznie takie długie plamienie bo fasolka ma 1,42cm i wygląda na 7+5 tc. Kamień z serca. Serduszko biło [emoji7] Dawno nie czułam takiej ulgi. Takim sposobem zostałam sierpniówka [emoji85]

Ale super! Gratulacje!

Teraz głupie myśli człowiek ma czy nie jest w ciąży pomimo okresu 😂 chyba sama zatestuje haha
 
No to strasznie słabo ☹ choć może mówił szczerze ale nie chciał drążyć tematu? To raczej była mało komfortowa sytuacja dla Ciebie jak i jego więc może wolał już nie ciągnąć tematu po prostu... Najważniejsze, że nie wyjechał z postawa "Pani już podziękujemy" 😉
Zwolnił przed wczoraj 9 osób więc tak czy inaczej bardzo się boję:(
 
reklama
Ale super gratulacje! Na kiedy termin?[emoji3531]
Wg om na 28.08 chociaż na karcie wpisała mi 27.08 nie wiem czemu. Ale kropek mniejszy o 6 dni więc pewnie owu była później i termin z USG na 2 września.
O matko, ale super gratulacje!!! [emoji173][emoji173] Jednak okres w ciąży się zdarza [emoji7] Niech maluszek rośnie zdrowo i mnóstwa zdrówka dla Ciebie życzę!!! [emoji173][emoji7]
No byłam pewna że to okres. Nie myślałam że coś takiego może mi się przydarzyć.
O ja cie kręcę!!!! Ale jazda 😂😂😂 a to plamienie w grudniu nie wzbudziło Twoich przeczuć, że coś może być jie tak? Było jak zwykly okres?
No właśnie nie bo to bylo jak normalny okres a nawet dłużej bo normalnie jeszcze przed pierwszą ciąża miałam 3-4 dni a w tym grudniu aż 6! Ale jakby mniej intensywne za to normalna żywa krew, w życiu bym nie pomyślała że dziecko może przetrwać takie plamienia.
O wow, gratulacje!! A powiedz, robiłaś testy w poprzednim cyklu? Jesteś dowodem, że wszystko się może zdarzyć 😍
Robiłam ale nie pamiętam dokładnie w jakie dni, pewnie jakoś 22/23 grudnia najpóźniej i była biel vizira jak nic. To był cykl gdzie pierwszy raz w życiu zrobiłam tyle testów :D chyba 6 ich było. Ja to nie wierzę że to już leci 8 tydzień.
 
Do góry