reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
@Mamutek86 ja o pierwsze dziecko, drugi cykl starań

@Ania1992
@Asia28BK
Powtórzę się, jestem w tym samym dniu cyklu co wy, 34 dc, okresu brak, test z rana negatywny 🙈

@Forget-me-not... Ty zrób lepiej bete 😀
Ja rowniez pierwsze dziecko, A staram się już jakieś 3 lata i nic może ten rok będzie lepszy. Obecnie również 34 dc i wczoraj miałam ból prawego jajnika , A dzisiaj z rana bolał tylko trochę A teraz już nic . Zrobiłam test trochę się obawiam że będzie negatywny
 
Swoją dwójkę mam z poprzedniego związku, dla obecnego partnera to będzie pierwsza maleństwo. On również przeżył tą stratę, mamy nadzieję że następnym razem sytuacja się nie powtórzy. Słyszy się o poronieniach itd.ale dopóki nie dotknęło mnie to osobiście nie zdawałam sobie sprawy z cierpienia jakiego doświadcza wtedy kobieta
 
Ja rowniez pierwsze dziecko, A staram się już jakieś 3 lata i nic może ten rok będzie lepszy. Obecnie również 34 dc i wczoraj miałam ból prawego jajnika , A dzisiaj z rana bolał tylko trochę A teraz już nic . Zrobiłam test trochę się obawiam że będzie negatywny
Życzę dwóch kreseczek🙂
 
reklama
Dziewczyny,jestem tu zupełnie nowa i zielona.
Zdaje się że część z was przewineła mi się na innych wątkach 🙂 macie już dzieci?której z was to będzie pierwsza ciąża?Ja mam już dwójkę (12 i 6 lat)
Gdyby teraz się udało byłaby to moja 3 ciąża.
* 5 letnia Łobuziara 2014😍
* 31.10.2019 poronienie 😢
* aktualnie❓❓❓❓😉
 
Do góry