reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Mi powiedział że wlokniaki nie są groźne. Tylko 1-2% może się zezlosliwic więc szansę marne tym bardziej że u mnie w rodzinie nikt nie zmarł ani nie chorował na jakikolwiek nowotwór.mam nadzieję że wszystko skończy się dobrze [emoji4]

Myśle, że lepiej teraz ten temat ogarnąć, wyleczyć się i w ogóle zanim by to miało jakiś szkód narobić czy coś. Mam nadzieje. że szybko Ci minie ten czas. Wiele, wiele zdrowia dla Ciebie.
 
reklama
Mi powiedział że wlokniaki nie są groźne. Tylko 1-2% może się zezlosliwic więc szansę marne tym bardziej że u mnie w rodzinie nikt nie zmarł ani nie chorował na jakikolwiek nowotwór.mam nadzieję że wszystko skończy się dobrze [emoji4]
I tak masz mysleć☺️Będzie dobrze zobaczysz
 
Martwię się trochę bo jednak się staraliśmy o dziecko. A jak jednak zaszlam to moje się że będzie jakiś problem przez to. Chociaż on stwierdził że w ciąży nie są szkodliwe i jakbym była to nic busie nie stało. Wtedy bym usunęła dopiero po ciazy... Nie wiem właśnie trochę mnie to martwi. [emoji26]
Myśle, że lepiej teraz ten temat ogarnąć, wyleczyć się i w ogóle zanim by to miało jakiś szkód narobić czy coś. Mam nadzieje. że szybko Ci minie ten czas. Wiele, wiele zdrowia dla Ciebie.
 
Jestem po wizycie. Nie wiem zy wiadomości są dobre czy nie. Ciężko stwierdzić. Okazało się że ten guzek to wlokniak Ale jest dość duży 3cm×2 cm i mam jeszcze jednego mniejszego kawałek dalej. Oprócz tego w obu piersiach torbiele Ale radiolog mówił że tym nie trzeba się przejmować bo są naprawdę malutkie i po ciazy mogą się zasuszyc [emoji4] Więc to jest dobra wiadomość. Polecił mi wizytę u onkooga który stwierdzi co dalej z tym zrobić czy to ruszać, usuwać czy racz3j zostawić na razie pod obserwacją i zrobić biopsje bo to dość duża zmiana. Idę jutro do mojego rodzinnego on ma polecić mi dobrego onkploga ( jego żona chorowała na raka piersi). Nie wiem co teraz będzie z ciąża bo jeżeli zaszlam A będę musiała mieć zabieg. Jakoś tego nie widzę. No i nie wiadomo jak pobiera biopsje jaki będzie wynik. Zwariuje do tego czasu [emoji25][emoji26]


Czyli to nie sa az tak tragiczne wiesci. Przekopywalam forum zeby odszukac czy cos pisalas i w koncu natrafilam. A skad jesteś? Moze wizyta u onko tylko profilaktycznie. Nie nastawiaj sie negatywnie tylko :) wszystko bedzie dobrze, zobaczysz :*
 
Czesc :) Prosze podzielcie sie swoja opinia. Dokladnie 4 dni po owaulacji zaczal mnie bolec prawy jajnik, czuje tez takie specyficzne ciagniecie w macicy. To juz trwa nieprzerwanie od 5 dni z mniejszym lub wiekszym nasieleniem. Czy Waszym zdaniem to moze byc poczatek ciazy czy np. torbiel?
 
A mi wlasnie w koncu bęben przestał wzglednie bolec i wracam do zywych :) teraz tylko pytanie czy męczyc męża czy juz dzis odpuscic
 
reklama
Mam nadzieję że będzie dobrze. On kazał żeby onkolog to zobaczył i wtedy zadecyduje co z tym zrobić dalej [emoji4] Ja jestem z kujawsko-pomorskiego [emoji4]
Czyli to nie sa az tak tragiczne wiesci. Przekopywalam forum zeby odszukac czy cos pisalas i w koncu natrafilam. A skad jesteś? Moze wizyta u onko tylko profilaktycznie. Nie nastawiaj sie negatywnie tylko :) wszystko bedzie dobrze, zobaczysz :*
 
Do góry