reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
U mnie jednak te dzisiejsze bóle jajników i w jakby w macicy nie na spóźnioną owu. Z ciekawości sprawdziłam i szyjka opuściła się trochę, stwardniała i zamknęła (mam tyłozgięcie). Owu musiała być wcześniej, bo mniej więcej od 25.12 była uniesiona i rozmiękczona, co mnie zdziwiło, że tak wcześnie!

@ miałam 15-19.12
Szyjka uniesiona mniej więcej od 25.12
Próbowaliśmy 23, 26, 28-31.12 i 01.01. Dziś już niestety nie daliśmy rady, bo bolą jajniki :p

Dziś jest 19 dc i szyjka obniżona, już czuję, że inna, poowulacyjna. Mam objawy przeziębienia od kilku dni. Może miałam owulację dużo wcześniej niż wyznaczone przez kalendarzyk dni płodne! Ech, nie dojde tego wszystkiego, każdy miesiąc to inny :)
 
Takie długie masz, ja mam pcos ale nie mam aż takich długich cykli ale ostatnio mam trochę dłuższe, miałam narazie przez dwa cykle leki żeby mieć owulacja A teraz czekam na @ żeby iść na badania hormonalne
Ja przed ciążą tez mialam takie długie, dlatego nie panikowalam za bardzo. Chcialam w grudniu isc do gina ale auto mi sie zepsuło i tak czekałam az zastaly mnie święta.
 
reklama
Witam się i ja :)
Czy Wy także macie po świętach i sylwestrze zmęczenie materiału? Mam wrażenie że nogi mi z d** chcą wyjść i nawet moczenie ich w ciepłej wodzie nie pomaga. Tak wiem- starość nie radość :D:D

U mnie za chwilkę koniec @ (przeważnie max 5 dni) więc zaczniemy na nowo starania.
 
Do góry